RU

Притулок з Дніпра «Ковчег» запроваджує європейський досвід і вводить кураторство над тваринами

Читать на русском

Читать на русском
Притулок з Дніпра «Ковчег» запроваджує європейський досвід і вводить кураторство над тваринами
В притулку налічується 250 собак та 58 котиків

Через війну страждають не тільки люди, а й друзі наші менші — чотирилапі. Вони також потребують до себе уваги, любові та турботи. В притулку «Ковчег» на утриманні знаходяться понад 300 тварин. Протягом 12 років цей притулок надає дім тваринам, які опинилися на вулиці. В притулку налічується 250 собак та 58 котиків. 

Однак, на жаль, не у всіх є можливість прилаштувати пухнастий комочок щастя у себе в дома. Чимало людей орендують житло і не всі господарі квартири чи будинку дозволяють заводити тварин. 

 

«Ковчег» вирішив спробувати впровадити в Дніпрі європейський досвід догляду за тваринами — кураторство. Собаки і коти, як і люди, потребують уваги та любові. Таким чином люди з чуйним серцем можуть приходити до притулку, дарувати хвостатим свою турботу, відчуття захисту, і любов пухнастим комочкам. Тимчасову опіку над твариною можна оформити, зробивши заявку в Telegram «Притулок "Ковчег" кураторство»

«Ковчег» відповідально ставиться до безпеки тварин. З кожним потенційним кураторам притулок знайомляться, а далі представляють собачці. Переживати не варто, опікунам дають лише найкращих тварин зі зразковою поведінкою. Однак якщо вам знадобиться допомога, то з кожним постійно підтримуватиметься зв’язок. За необхідністю, можливий виїзд волонтерів на дім.

«Це не іграшки, ми до цього серйозно ставимося. Ми оформлюємо договір, як про передачу постійної тварини, так і передачу тимчасово…Тваринки будуть соціальні, оброблені. Ми максимально забезпечимо людей від будь-яких ситуацій, а тварин — від будь-яких стресів», — каже керівниця притулку «Ковчег» Ганна Дмитрієва під час свого інтерв’ю на Інформатор.FM.

«Ковчег» надає захист понад 300 тваринам
«Ковчег» надає захист понад 300 тваринам

На випадок, якщо тваринка збіжить, на собачках є спеціальні «розумні нашийники», і в будь-який момент можна прослідкувати, де саме знаходиться собака. Ганна додала, що притулок завжди відкритий до нових людей, які бажають подарувати свою любов тваринам. 

«Ми завжди відкриті новим людям. Двері нашого притулку завжди відкриті цілодобово і ми будемо раді всім, чиє серце бажає допомагати. І ми з радістю готові прийняти таких людей у наш колектив», — розповіла Ганна Дмитрієва. 

Як саме кураторство впливає на тварин? 

Постійний досвід взаємодії тварини з людиною позитивно на неї впливає. За словами Ганни, тварини, які контактують з людьми, мають скореговану поведінку і більш готові до прилаштування. 

Куратор може брати тваринку на вихідні, виїжджати з нею на природу. 1 раз на тиждень «Ковчег» планує проводити цікаві заходи в різних локаціях Дніпра і заохочувати містян до спільного кураторства. І один з таких івентів вже вдалося успішно провести. Тварини були дуже щасливі погратися та насолодитися новою компанією.

«Один такий захід з вигулу собачок ми вже влаштували і дуже цьому раді. Собаки були втомлені, набігані на травці, і щасливі повернулися до притулку. І бачили казкові сни про затишний дім з господарем», —  поділилися своїми враженнями від нового формату в притулку «Ковчег».

Раніше ми писали, що у Дніпрі намагаються врятувати хвору кішку, яка тиждень голодувала у зачиненій квартирі. Окрім того, дивіться, що у Дніпрі пухнастики шукають свою родину. Розповідали ми й про те, що потребує помочі притулок, в якому мешкають 78 хвостиків.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.