RU
Головна
Україна
12:04, 24 Листопада
Информатор UA

Интро

З 23 листопада клієнти всіх українських банків можуть зняти кошти в банкоматах “ПриватБанку”. За одну операцію людина може зняти до 20 тисяч гривень. У разі потреби спробу можна повторити через три години. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на повідомлення “ПриватБанку”. Наразі у всіх регіонах України працюють 5 000 банкоматів.  Зазначимо, що, не дивлячись на аварійне відключення електрики, установа забезпечує безперебійну роботу онлайн банкінгу та додатку “Приват24”, “Приват24” для бізнесу, процесингу, системи безготівкових розрахунків завдяки перенесенню цифрових потужностей до хмари.  “Під час аварійних відключень електроенергії для отримання послуг клієнти можуть звернутись до найближчого чергового відділення, що буде працювати в окремому режимі”, — йдеться у повідомленні.  Раніше ми писали, що "ПриватБанк" розпізнає клієнтів за голосом. Також читайте, що в Україні шахраї створили сайт-двійник ПриватБанку.     

'ПриватБанк' збільшив ліміт на зняття готівки у банкоматах

Читать на русском

Читать на русском
'ПриватБанк' збільшив ліміт на зняття готівки у банкоматах
'ПриватБанк' збільшив ліміт на готівку

З 23 листопада клієнти всіх українських банків можуть зняти кошти в банкоматах “ПриватБанку”. За одну операцію людина може зняти до 20 тисяч гривень. У разі потреби спробу можна повторити через три години.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на повідомлення “ПриватБанку”. Наразі у всіх регіонах України працюють 5 000 банкоматів. 

Зазначимо, що, не дивлячись на аварійне відключення електрики, установа забезпечує безперебійну роботу онлайн банкінгу та додатку “Приват24”, “Приват24” для бізнесу, процесингу, системи безготівкових розрахунків завдяки перенесенню цифрових потужностей до хмари. 

“Під час аварійних відключень електроенергії для отримання послуг клієнти можуть звернутись до найближчого чергового відділення, що буде працювати в окремому режимі”, — йдеться у повідомленні. 

Раніше ми писали, що "ПриватБанк" розпізнає клієнтів за голосом. Також читайте, що в Україні шахраї створили сайт-двійник ПриватБанку

 

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.