RU
Головна
Дніпро
20:00, 11 Листопада
Информатор UA

Интро

Наприкінці жовтня “Укрзалізниця” презентувала оновлений графік руху поїздів. Він передбачає 14 нових рейсів, серед яких 4 поїзди міжнародного сполучення, 4 нові рейси Інтерсіті+, а також одразу 58 оптимізованих рейсів по Україні й за кордон. Потяг №65/66 Харків-Умань сполучить обидва міста з Дніпром. Продаж квитків на нього вже відкрито. Він відправлятиметься з Харкова з 17 листопада по непарних числах о 17:49 та прибуватиме в Умань о 9:30. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію “Укрзалізниці”.  З Умані він буде їхати по парних числах о 17:40 і прибуватиме до Харкова о 9:51.  Квитки можна купити на сайті, в застосунку “Укрзалізниці” та в чат-ботах в Telegram і Viber Станом на 11 листопада квиток на 17 листопада коштує 347,52 гривні (купе). За місце у люксі доведеться заплатити 1218,18 гривні. Нагадаємо, раніше ми писали, що відкрили продаж квитків на нічний рейс з Краматорська до Одеси. Цей потяг курсуватиме через Дніпро. Також читайте, що на залізничному вокзалі Дніпра посилили безпеку.

Проходитиме через Дніпро: розпочався продаж квитків на потяг Харків-Умань

Читать на русском

Читать на русском
Проходитиме через Дніпро: розпочався продаж квитків на потяг Харків-Умань
"Укрзалізниця" розпочала продаж квитків на потяг, який сполучить Дніпро з Харковом та Уманню

Наприкінці жовтня “Укрзалізниця” презентувала оновлений графік руху поїздів. Він передбачає 14 нових рейсів, серед яких 4 поїзди міжнародного сполучення, 4 нові рейси Інтерсіті+, а також одразу 58 оптимізованих рейсів по Україні й за кордон. Потяг №65/66 Харків-Умань сполучить обидва міста з Дніпром. Продаж квитків на нього вже відкрито.

Він відправлятиметься з Харкова з 17 листопада по непарних числах о 17:49 та прибуватиме в Умань о 9:30. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію “Укрзалізниці”. 

З Умані він буде їхати по парних числах о 17:40 і прибуватиме до Харкова о 9:51. 

Квитки можна купити на сайті, в застосунку “Укрзалізниці” та в чат-ботах в Telegram і Viber

Станом на 11 листопада квиток на 17 листопада коштує 347,52 гривні (купе). За місце у люксі доведеться заплатити 1218,18 гривні.

Нагадаємо, раніше ми писали, що відкрили продаж квитків на нічний рейс з Краматорська до Одеси. Цей потяг курсуватиме через Дніпро. Також читайте, що на залізничному вокзалі Дніпра посилили безпеку.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.