RU
Головна
Дніпро
16:42, 23 Вересня
Информатор UA

Интро

У п'ятницю, 23 вересня, стало відомо, що частину вулиці Генерала Пушкіна зробили одностронньою. Проєкт до міськради внесли ще жовтні 2021 року. У лютому 2022 року його затвердили. Проте зміни вступили у дію лише зараз. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на КП "Дніпродорсервіс". Так, односторонній рух запровадили на частині вулиці від перехрестя з вулицею Катерини Мессарош до перехрестя з Казакова. Нові дорожні знаки вже встановили. Раніше ми писали, що у Дніпрі через будівництво об’їзної перекрили рух транспорту. Також читайте, що у Дніпрі стартувало будівництво Північної об'їзної дороги міста. Окрім того, у Дніпрі збираються добудувати об'їзну від Кайдацького мосту до Криворізької траси.

Проїзд по одній з вулиць Дніпра зробили одностороннім

Читать на русском
Проїзд по одній з вулиць Дніпра зробили одностороннім

Дорожні знаки вже встановили

У п'ятницю, 23 вересня, стало відомо, що частину вулиці Генерала Пушкіна зробили одностронньою. Проєкт до міськради внесли ще жовтні 2021 року. У лютому 2022 року його затвердили.

Проте зміни вступили у дію лише зараз. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на КП "Дніпродорсервіс".

Так, односторонній рух запровадили на частині вулиці від перехрестя з вулицею Катерини Мессарош до перехрестя з Казакова. Нові дорожні знаки вже встановили.

Раніше ми писали, що у Дніпрі через будівництво об’їзної перекрили рух транспорту. Також читайте, що у Дніпрі стартувало будівництво Північної об'їзної дороги міста. Окрім того, у Дніпрі збираються добудувати об'їзну від Кайдацького мосту до Криворізької траси.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.