У п’ятницю, 5 квітня, у п’яти областях України ввели екстрені відключення світла. Причина застосування обмежень споживання все та же – відсутність достатньої генерації в регіонах для покриття потреб споживачів. Якщо простіше – усе через нещодавні масовані російські атаки по ТЕС, ГЕС та інших об’єктах генерації електроенергії. Обмеження вже другий день поспіль торкнуться й Дніпропетровської області.
Екстрені відключення можливі з 18:45 до 22:00. Про це Інформатор повідомляє із посиланням на «Укренерго».
«Обсяг обмежень буде меншим, ніж 4 квітня. Обленерго в регіонах розподілятимуть наявний обсяг електроенергії рівномірно між чергами споживачів. Отже, перерви в енергопостачанні будуть менш тривалими», - заначили в «Укрненерго».
Загалом обмежили споживання в наступних регіонах:
Продовжують діяти й раніше введені обмеження у Харківській області та для промисловості у Кривому Розі. Мешканців Дніпра та область просять споживати електроенергію ощадливо.
Раніше ми писали, що після обстрілів Міненерго звернулося до українців з проханням не допомагати ворогу. Зазначали ми й те, що в Україні відключають світло через борги. Ще у Міністерстві енергетики та НКРЕКП зробили заяви щодо можливого підвищення тарифів на світло.