RU

Пухнастики шукають люблячу родину: де у Дніпрі знайти своє чотирилапе щастя

Читать на русском

Читать на русском
Пухнастики шукають люблячу родину: де у Дніпрі знайти своє чотирилапе щастя
Можливо, саме тут ти знайдеш свого друга

Щосуботи ми збираємо для вас фото та інформацію про чотирилапих котиків та собак, які потребують домівки та люблячих господарів. Вони шукають тих, які подарують їм тепло та дім, і вони віддячать взаємністю. Наразі, про них піклуються волонтери. 

Інформатор розкаже, хто шукає люблячу родину.

Дік

Пухнастики шукають люблячу родину: де у Дніпрі знайти своє чотирилапе щастя 1

Цуценя, 7 місяців. Хлопчик. Гарний, милий та добрий. Буде середнього розміру. Стерилізований, щеплений, оброблений від паразитів. Телефонуйте: 

Вони ще не мають імен 

4 дівчинки та 2 хлопчики
4 дівчинки та 2 хлопчики

6 прекрасних цуценят: 4 дівчинки та 2 хлопчики. Вік приблизно 1,5 - 2 місяці. Дуже чудові, грайливі, активні. Будуть середнього розміру. За віком будуть оброблені від екто- та ендопаразитів. Телефонуйте: (097) 044 - 83 - 87 - Анастасія.

Єва

Єва
Єва

Кошеня віком приблизно 2 місяці. Дівчинка. Ласкава та смішна, ручна й грайлива. До туалету вже привчена. Їсть сухий корм. Від паразитів оброблена.Телефонуйте: (093) 235 - 03 - 70 - Ольга.

Монє

Монє
Монє

Висловухий котик. Вік приблизно 1,5 роки. Дуже ласкавий і контактний. Охайний, розумний, грайливий. Кастрований, їсть сухий корм. Телефонуйте: (093) 235 - 03 - 70 - Ольга

Сірий 

Сірий
Сірий

Котик. Дуже добрий, кмітливий, грайливий та лагідний. Кого зацікавив цей хлопчик, телефонуйте: (066) 481 - 67 - 31 - Марина.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, яка допомога потрібна притулку з 279 хвостиками в Дніпрі, окрім грошей та їжі. Раніше ми повідомляли про те, що у Дніпрі збирають кошти на лікування кішечки Глорії, яку збила автівка. Також в Дніпрі потрібна допомога притулку, в якому мешкають понад 90 кішечок і собак.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.