RU

Пухнастики шукають дім: де у Дніпрі знайти собі маленьке щастя

Читать на русском

Читать на русском
Пухнастики шукають дім: де у Дніпрі знайти собі маленьке щастя
Вони чекають саме на тебе

Щосуботи ми збираємо для вас фото та інформацію про чотирилапих котиків та собак, які потребують домівки та люблячих господарів. Вони шукають тих, які подарують їм тепло та дім, і вони віддячать взаємністю. Наразі, про них піклуються волонтери. 

Інформатор розкаже, хто шукає люблячу родину.

Льовочка

Льовочка
Льовочка

Британський кіт віком 4-5 років. Лагідний, гарний, спокійний та добрий. Любить грітися у променях сонечка на підлозі, на підвіконні. Шерсть коротка, забарвлення мармурові таббі, зелені очі. У туалет ходить на лоток. Вакцинований, має ветеринарний паспорт. Кастрований. Їсть сухий корм та м'який корм. Телефонуйте: (093) 235 - 03 - 70 - Ольга. 

Акім

Акім
Акім

Кошеня, 8 місяців. Добрий і ласкавий, грайливий, веселий, активний та розумний. Кастрований, охайний, привчений до лотка. Їсть сухий корм Роял гастро модерейт калорій, це корм для чутливого травлення. Вакцинований, має ветеринарний паспорт. Телефонуйте: (093) 235 - 03 - 70 - Ольга. 

Бонечка

Бонечка
Бонечка

Кошеня, 7-9 місяців. Метис шотландської породи кішок з м'яким характером. Добрий, ласкавий, ніжний та грайливий, вихований, привчений до лотка. Очі бурштинові. Їсть сухий корм Роял Гастро модерейт калорій, 50 г на добу. Охайний, привчений до лотка з наповнювачем. Кастрований. Від паразитів оброблений. Щеплений, має свій ветеринарний паспорт. Телефонуйте: (093) 235 - 03 - 70 - Ольга. 

Машенька

Машенька
Машенька

Кошеня, 7 місяців. Порода Тайська довгошерста, з рідким забарвленням торті пойнт. Харчується виключно лікувальним сухим кормом гастро (близько 60 грамів на добу). Розумна, добра, справжній друг. Дуже охайна, ходить у лоток з наповнювачем. Стерилізована. Від паразитів оброблена. Телефонуйте: (093) 235 - 03 - 70 - Ольга. 

Тьома

Тьома
Тьома

Кошеня, 3 місяці. Добрий, лагідний, грайливий, смішний, активний. Охайний, привчений до лотка з наповнювачем. Від бліх та глистів оброблений. Їсть сухий корм для кошенят. Має щеплення та свій паспорт. Телефонуйте: (093) 235 - 03 - 70 - Ольга. 

Нагадаємо, що у Дніпрі рятують білосніжну кішечку Лізу. Також ми повідомляли, що у Дніпрі рятують молоденьку кішечку Златку. Писали ми й про те, які хвостатики Дніпра потребують допомоги

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.