Путівку у єврокубки завойовано: СК "Дніпро-1" обіграв "Чорноморця" у фінальному матчі сезону

25 травня СК "Дніпро-1" обіграв "Чорноморця" у заключному матчі сезону

25 травня СК “Дніпро-1” зіграли у 30-му турі УПЛ заключний матч сезону проти “Чорноморця”. Він проходив в Одесі, на стадіоні “Чорноморець”. Дніпряни перемогли з рахунком 2:0.

Голи забили Очеретько та Третьяков. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт СК “Дніпро-1”.

В першому таймі спортклубівці більше контролювали м’яч. Господарі розраховували в атаці на швидкість Авагімяна і Бадібанги, але в першому таймі одесити не завдали жодного влучного удару по воротах дніпрян. В компенсований час спортклубівці відкрили рахунок. Очеретько головою замкнув навіс Адамюка. У другому таймі ще один гол забив Третьяков. Він прийняв м’яч, просунувся вперед і завдав удару у нижній кут приблизно з 18-ти метрів.

В результаті спортклубівці утретє поспіль завоювали путівку у єврокубки.

Нагадаємо, раніше ми писали, хто з футболістів СК «Дніпро-1» може зіграти на Олімпіаді. Також читайте, як у СК «Дніпро-1» відреагували на заяву тренера, що 70% гравців можуть покинути клуб. Окрім того, дніпровська легкоатлетка Анна Рижикова здобула “бронзу” на етапі “Діамантової ліги”.