Дніпровська легкоатлетка Анна Рижикова здобула “бронзу” на етапі “Діамантової ліги”

Рижикова здобула "бронзу" в бігу на 400 м з бар’єрами на "Діамантовій лізі" у Марракеші

Легкоатлетка із Дніпра Анна Рижикова здобула бронзову медаль на етапі “Діамантової ліги”, яка відбулась в Марракеші. Вона пробігла дистанцію 400 метрів з бар’єрами за 55.09 секунд. Так, спортсменка встановила особистий рекорд сезону.

Для Анни це був другий старт у сезоні. Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію tribuna.

Перемогу здобула Рашелл Клейтон з Ямайки — 53,98 секунди. Віцечемпіонкою стала Шіанн Селмон (Ямайка) — 54,27. Дніпровська спортсменка Анна Рижикова посіла третє місце — 55,09.

Нагадаємо, що СК “Дніпро-1” зіграв внічию з “Шахтарем”. Писали ми й про те, що легкоатлет з Дніпра Михайло Кохан виборов “золото” на змаганнях у США. Також читайте, що у склад підготовка збірної України до Євро-2024 потрапив захисник СК “Дніпро-1” та декілька колишніх гравців “Дніпра”.