“Ракети на місто, виводьте людей”: поліцейські показали перші хвилини після удару по Дніпру

“Ракети на місто, виводьте людей”: поліцейські показали перші хвилини після удару по Дніпру
Правоохоронці опублікували кадри з бодикамер, які були зняті в перші хвилини після ворожого удару по Дніпру

В ніч на 25 квітня війська рф атакували Дніпро. Були пошкоджені будинки. Поліцейські прибули на місце трагедії одними з перших.

Під звуки сирен і в умовах постійної небезпеки правоохоронці надавали домедичну допомогу, супроводжували людей у безпечні місця, охороняли територію та допомагали рятувальникам. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пост патрульної поліції Дніпропетровської області.

“Вдень ворог продовжив атаки БпЛА, на місцях влучань ми забезпечували безперешкодний проїзд спецтехніки. Станом на цей час відомо про 46 потерпілих, також є загиблі. Висловлюємо щирі співчуття всім, хто втратив рідних і близьких”, – йдеться у публікації.

Telegram oembed: https://t.me/informator_video/2727

Якщо відео не відображається, ви можете подивитись його у Telegram-каналі Інформатора

Нагадаємо, раніше ми писали, що після нічної атаки ворог знову вдарив по житловому кварталу у Дніпрі. Також читайте, що Філатов розповів, що під час нічної атаки по Дніпру в одну з осель у вікно влетів “Шахед”, але не вибухнув. Крім цього, Інформатор повідомляв, що у Дніпрі в результаті ворожої атаки зазнала пошкоджень квартира колишнього директора "9 каналу" Владислава Малька.

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити