RU
Головна
Дніпро
19:51, 15 Вересня
Информатор UA

Интро

Розвиток дитини - складна і відповідальна річ. Адже сама вона буде впливати на те, ким малеча стане у майбутньому. Краще за все дати змогу їй самій обрати, чим вона хоче займатись і добре коли у межах доступності є багатий вибір направлень для того, щоб зацікавити малюка. Так, у Дніпрі йде запис учнів до Дніпропетровського обласного центрй науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді. Про це повідомляє Інформатор. Заняття проводять для дітей безкоштовно. Вибір направлень вражає: інформаційні технології (програмування, web-технології, комп'ютерна графіка); робототехніка (LEGO, Arduino, 3D-технології); авто-, авіа-, ракетомоделювання; фото- та відеостудія. Записати дитину можна на сайті або безпосередньо у закладі за адресою: вулиця Ульянова, 4. Телефон для довідок: (056) 767-17-68. Раніше ми повідомляли про те, як через застосунок "Дія" подати заяву на усиновлення дитини. Також писали про те, як навчити свою дитину "фільтрувати" контент, який вони бачать в інтернет.

Ракетомоделювання, дизайн та відеостудія: чим безкоштовно зайняти дитину у Дніпрі

Читать на русском

Чим зайняти дитину у Дніпрі

Читать на русском
Ракетомоделювання, дизайн та відеостудія: чим безкоштовно зайняти дитину у Дніпрі

Чим зайняти дитину у Дніпрі

Розвиток дитини - складна і відповідальна річ. Адже сама вона буде впливати на те, ким малеча стане у майбутньому. Краще за все дати змогу їй самій обрати, чим вона хоче займатись і добре коли у межах доступності є багатий вибір направлень для того, щоб зацікавити малюка.

Так, у Дніпрі йде запис учнів до Дніпропетровського обласного центрй науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді. Про це повідомляє Інформатор.

Заняття проводять для дітей безкоштовно. Вибір направлень вражає:

  • інформаційні технології (програмування, web-технології, комп'ютерна графіка);
  • робототехніка (LEGO, Arduino, 3D-технології);
  • авто-, авіа-, ракетомоделювання;
  • фото- та відеостудія.

Записати дитину можна на сайті або безпосередньо у закладі за адресою: вулиця Ульянова, 4.

Телефон для довідок: (056) 767-17-68.

Раніше ми повідомляли про те, як через застосунок "Дія" подати заяву на усиновлення дитини. Також писали про те, як навчити свою дитину "фільтрувати" контент, який вони бачать в інтернет.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.