RU

Рамкові детектори та екіпірований поліцейський: Ігор Клименко розповів про безпековий проєкт для шкіл

Читать на русском

Читать на русском
Рамкові детектори та екіпірований поліцейський: Ігор Клименко розповів про безпековий проєкт для шкіл
Проєкт охопить понад 10 тисяч навчальних закладів

В Україні реалізують проєкт з безпечного освітнього середовища. Він охопить понад 10 тисяч навчальних закладів. Його мета – зробити так, щоб у кожній школі був екіпірований поліцейський, навчений за новими програмами. 

Такий правоохоронець буде разом з педагогами слідкувати за порядком та вживати заходів з пропускного режиму, а також реагуватиме на звернення й повідомлення учнів та педагогів. Крім цього, поліцейський буде відповідати за направлення дітей до укриттів. Для цього рятувальники та Міносвіти знову перевірять всі укриття. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт поліції.

«85% закладів освіти вже мають паспорти безпеки, де ми зважаємо не тільки на укриття, а й як школа обладнана пожежною та охоронною сигналізаціями, чи є пішохідний перехід біля школи, магазини, які продають цигарки й алкоголь», - зазначив Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.

 

На входах до шкіл збираються встановити рамкові, аркові і ручні детектори. Це необхідно, щоб сторонні люди не могли потрапити до навчального закладу й пронести у нього щось небезпечне.

За словами Ігоря Клименка, вже найближчим часом мають оголосити про початок набору та відбору кандидатів на ці посади.

Нагадаємо, раніше ми писали, чи можна батькам забирати малечу зі шкільного укриття. Також читайте, що вчителька із Дніпра розповіла про інтим зі школярами та булінг серед колег. Писав Інформатор й про те, коли школярі Дніпра підуть на зимові канікули.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.