Російські війська накрили вогнем Нікопольський район: пошкоджені будинки, до 1000 людей залишились без світла
Ніч на 30 липня у Дніпропетровській області була неспокійною.
Так, війська рф кілька разів накрили вогнем з "Градів" Нікопольський район. Вони випустили по Нікополю та Червоногригорівській громаді до 80 снарядів. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Валентина Резніченко, голови Дніпропетровської ОВА. "У Нікополі знищений один приватний будинок, пошкоджені 15 приватних будинків і приблизно стільки ж господарчих споруд. Виведено з ладу електромережу. До 1000 людей залишилися без світла. На місці працюють електрики. Є руйнування на двох місцевих підприємствах. На одному з них сталося загоряння. Вогнеборці приборкували полум’я кілька годин. Попередньо, люди не постраждали", – пише Резніченко. У Червоногригорівській громаді минулося без жертв та руйнувань. У інших районах на цю хвилину спокійно.
Нагадаємо, раніше ми писали, що громаду Нікополя внесли до переліку територій, де ведуться бойові дії. Також читайте, що з’явилося відео моменту прильотів запалювальних боєприпасів у Нікополі. 

Олег Більдін