RU
Головна
Область
11:11, 12 Жовтня
Информатор UA

Интро

У середу, 12 жовтня, росіяни 7 разів обстріляли Нікопольський район. В результаті постраждали дві жінки та 6-річна дівчинка. Очевидці повідомляли, що при ударі по Нікополю ворог використав запалювальні боєприпаси. З'явилося відео обстрілу. Про це повідомляє Інформатор. На ролику видно, як сяє небо через снаряди. У місті понівечило понад три десятки багатоповерхівок та приватних будинків, газогони та лінії електропередач. Пошкодило два підприємства, два садочки, школа, магазини та офіс благодійної організації.  Раніше ми повідомляли про те, як у Дніпрі виглядає вулиця Калинова, відремонтована після ворожого ракетного удару. А тут читайте, як себе почувають постраждалі внаслідок ворожого ракетного удару по Дніпру.

Росіяни обстріляли Нікополь запалювальними боєприпасами: відео

Читать на русском

Читать на русском
Росіяни обстріляли Нікополь запалювальними боєприпасами: відео
Момент обстрілу потрапив на відео

У середу, 12 жовтня, росіяни 7 разів обстріляли Нікопольський район. В результаті постраждали дві жінки та 6-річна дівчинка. Очевидці повідомляли, що при ударі по Нікополю ворог використав запалювальні боєприпаси.

З'явилося відео обстрілу. Про це повідомляє Інформатор.

На ролику видно, як сяє небо через снаряди. У місті понівечило понад три десятки багатоповерхівок та приватних будинків, газогони та лінії електропередач. Пошкодило два підприємства, два садочки, школа, магазини та офіс благодійної організації. 

Раніше ми повідомляли про те, як у Дніпрі виглядає вулиця Калинова, відремонтована після ворожого ракетного удару. А тут читайте, як себе почувають постраждалі внаслідок ворожого ракетного удару по Дніпру.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.