RU
Головна
Область
14:16, 15 Вересня
Информатор UA

Интро

У четвер, 15 вересня, під час повітряної тривоги в Кривому Розі пролунав вибух. Стало відомо, що його причиною став приліт ворожої ракети. Масштаби руйнувань з'ясовуються. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пост голови Дніпропетровської ОВА Валентина Резніченко "У нас знову ракетна атака на Кривий Ріг. Росіяни поцілили у об’єкт промислової інфраструктури. Попередньо, без постраждалих. Масштаби руйнацій уточнюються. Ворог хоче залякати нас щоденними тривогами і ракетами. Та у нього нічого не вийде. За кожен удар прийде розплата", - написав він. Начальник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул підтвердив інформацію про вибухи і додав, що руйнуванні серйозні. Проте наслідки ще потрібно встановити. Раніше ми повідомляли про те, що Вілкул розповів про наслідки ракетного удару. Також читайте, як в Дніпропетровській області минула 200-та доба вторгнення рф в Україну. Окрім того, Борис Філатов відреагував на ракетну атаку по центру Дніпра на День міста.

Росіяни поцілили ракетою у об’єкт промислової інфраструктури у Кривому Розі

Читать на русском

Влучили у промисловий об'єкт

Читать на русском
Росіяни поцілили ракетою у об’єкт промислової інфраструктури у Кривому Розі

Влучили у промисловий об'єкт

У четвер, 15 вересня, під час повітряної тривоги в Кривому Розі пролунав вибух. Стало відомо, що його причиною став приліт ворожої ракети. Масштаби руйнувань з'ясовуються.

Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пост голови Дніпропетровської ОВА Валентина Резніченко

"У нас знову ракетна атака на Кривий Ріг. Росіяни поцілили у об’єкт промислової інфраструктури. Попередньо, без постраждалих. Масштаби руйнацій уточнюються. Ворог хоче залякати нас щоденними тривогами і ракетами. Та у нього нічого не вийде. За кожен удар прийде розплата", - написав він.

Начальник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул підтвердив інформацію про вибухи і додав, що руйнуванні серйозні. Проте наслідки ще потрібно встановити.

Раніше ми повідомляли про те, що Вілкул розповів про наслідки ракетного удару. Також читайте, як в Дніпропетровській області минула 200-та доба вторгнення рф в Україну. Окрім того, Борис Філатов відреагував на ракетну атаку по центру Дніпра на День міста.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.