RU
Головна
Область
10:41, 6 Вересня
Информатор UA

Интро

В ніч з 5 на 6 вересня російська армія завдала ряд ударів по території Дніпропетровської області. Під ударами опинився Нікопольський район. У місті в результаті обстрілу постраждали чоловік і жінка. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко, - передає Інформатор. У Нікополі завдали удар по житлових кварталах. Поранені двоє людей - чоловік та жінка. Вони госпіталізовані. Медики оцінюють їхній стан як середньої тяжкості. У місті пошкоджені 20 багатоповерхових та 11 приватних будинків. Один будинок зруйнований. Ворожі снаряди поцілили по дитячому садочку, двох ліцеях, центру технічної творчості та спортивному клубу. У місті понівечені кілька газогонів та автівок, - написав Валентин Резніченко. Окрім цього зачепило і декілька ліній електропередач. Без світла залишились близько 2 000 родин. На місці вже працюють аварійні бригади. У Марганецькій громаді минулося без постраждалих та руйнацій. Тричі обстріляли Постраждали чоловік та жінка Стріляли з "градів" Раніше ми повідомляли про те, що російські ракети поцілили по нафтобазі у Кривому Розі. Також писали, щоворожі війська обстріляли Зеленодольську громаду з "Ураганів".Загинув 9-річний хлопчик, 10 людей постраждали.

Російські війська тричі обстріляли Нікопольський район: постраждали чоловік та жінка

Читать на русском

Постраждалих відвезли до лікарні

Читать на русском
Російські війська тричі обстріляли Нікопольський район: постраждали чоловік та жінка

Постраждалих відвезли до лікарні

В ніч з 5 на 6 вересня російська армія завдала ряд ударів по території Дніпропетровської області. Під ударами опинився Нікопольський район. У місті в результаті обстрілу постраждали чоловік і жінка. 

Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко, - передає Інформатор.

У Нікополі завдали удар по житлових кварталах. Поранені двоє людей - чоловік та жінка. Вони госпіталізовані. Медики оцінюють їхній стан як середньої тяжкості. У місті пошкоджені 20 багатоповерхових та 11 приватних будинків. Один будинок зруйнований. Ворожі снаряди поцілили по дитячому садочку, двох ліцеях, центру технічної творчості та спортивному клубу. У місті понівечені кілька газогонів та автівок, - написав Валентин Резніченко.

Окрім цього зачепило і декілька ліній електропередач. Без світла залишились близько 2 000 родин. На місці вже працюють аварійні бригади. У Марганецькій громаді минулося без постраждалих та руйнацій.

Тричі обстріляли
Постраждали чоловік та жінка
Стріляли з "градів"

Раніше ми повідомляли про те, що російські ракети поцілили по нафтобазі у Кривому Розі. Також писали, що ворожі війська обстріляли Зеленодольську громаду з "Ураганів". Загинув 9-річний хлопчик, 10 людей постраждали.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.