RU

Розмаїття звуку в одному інструменті: на що треба звернути увагу при купівлі першої гітари?

Розмаїття звуку в одному інструменті: на що треба звернути увагу при купівлі першої гітари?

Читать на русском

Читать на русском
Розмаїття звуку в одному інструменті: на що треба звернути увагу при купівлі першої гітари?
Як купити вашу ідеальну гітару

Хто у дитинстві не мріяв стати зіркою, створити власну групу, стати популярним, написати свій хіт, мати всесвітню славу та мільйони фанатів? А може ви і є та майбутня зірка, чи може ви, чи ваша дитина захотіли навчитися грати на гітарі? Це дивовижний інструмент, який занурить вас в атмосферу творчості та музики. Однак від неабиякого вибору струнних інструментів у музичних магазинах голова йде кругом.

Тоді в голові постає цілком логічне питання: як вибрати гітару і на що треба звернути увагу при виборі інструменту? Зазвичай із цим питанням людина виходить в інтернет, йде на тематичні форуми, чи дивиться музичних блогерів.

Все ускладнюється, якщо бюджет на придбання інструменту обмежений. І в такій ситуації потенційний покупець не хоче переплатити та придбати гітару у співвідношенні ціна/якість. Проте все значно простіше і не треба просиджувати сотні годин перед монітором, щоб нарешті вибрати "ту саму гітару".

У музичному магазині Secunda знайдеться  гітара на будь-який смак:

  • акустика чи акустична гітара;
  • класична з нейлоновими струнами;
  • електрогітара;
  • бас-гітара чи акустичні бас-гітари.

На що треба звернути увагу на купівлю першої гітари?

Всі шанувальники гітар із чогось починали
Усі шанувальники гітар із чогось починали

Якщо ви новачок у цій темі, то соромитись цього не варто, і це нормально, якщо ви чогось не знаєте. Усі шанувальники гітар із чогось починали. Однак, в інтернеті можна знайти безліч відео із заголовками у стилі "Вибираємо першу акустичну гітару за 10 хвилин". Зазвичай у таких відео оглядач використовує класичну схему:

  • бере гітару відомого бренду;
  • розповідає про дизайн гітари або форму корпусу;
  • перераховує характеристики та матеріал гітари;
  • із чого виготовлена ​​верхня/нижня дека;
  • гриф та матеріал накладки на гриф;
  • наявність звукознімачів.

Через різноманітність інформації, людина може почати порівнювати, а чи краще конкретна гітара з тією гітарою, яку вона нещодавно дивилася? Що взагалі краще вибрати? Однак насправді все набагато простіше.

Чи впливає дерево на звук гітари?

Так, матеріал дерева дійсно впливає на звук акустичної гітари, але цей фактор часто переоцінюють. Тип корпусу інструменту і цільна верхня дека дійсно дарує гітарі більш об'ємний звук, проте якщо вам подобаються мініатюрні моделі, то не обмежуйте себе в задоволенні. Однак вирішальними факторами при виборі гітари, про які часто забувають, є зовнішній вигляд вашого інструменту, як він лежить у руці, які тактичні відчуття він викликає. Якщо гітару не хочеться випускати з рук це ваша гітара.

Гітара доповнює будь-який інтер'єр
Гітара доповнює будь-який інтер'єр

Ідеальним варіантом у дорогу під час подорожей стане укулеле чи гавайська гітара. Це невеликий за розмірами інструмент, який має 4 струни. Однією з варіацій укулеле є гіталеле, але основна відмінність полягає в кількості струн – їх шість.

Фанатам драйової музики підійде електрогітара
Фанатам драйової музики підійде електрогітара

Якщо віддаєте перевагу більш драйвової музики і бажаєте придбати електрогітару, а не акустичний інструмент, то ні в чому себе не обмежуйте. Тим більше, що у secunda.com.ua є величезний асортимент гітар та музичної апаратури на будь-який смак.

Всі слова, що краще навчитися грати на акустиці чи класиці, а потім переходити на електрогітари – не більше, ніж міф. Навіщо витрачати свій час на те, що не подобається? Тому накрутіть більше gain на комбопідсилювачі, і пориньте в безмежний світ музики.

Рекламний матеріал

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.