RU

Розмістяться діти з 87 садочків: у школах Дніпра працюватимуть групи для дошкільнят

Читать на русском

Читать на русском
Розмістяться діти з 87 садочків: у школах Дніпра працюватимуть групи для дошкільнят
Як працюватимуть групи для дошкільнят у школах Дніпра

У середу, 20 березня, у Дніпрі пройшла 48 сесія міської ради. Депутати розглянули декілька важливих ініціатив для міста. Відтепер у 47 школах Дніпра, де облаштовані укриття, запрацюють групи короткострокового перебування для дошкільнят.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу міськради Дніпра. 

У них зможуть розміститися діти із 87 садочків, де немає укриттів. Зазначається, що школах працюватимуть декілька дошкільних груп. Освітній процес для дошкільнят планують розпочати вже 1 квітня і залучити до нього близько 1600 дітлахів. 

Наприклад, у школі №74, яка одна з перших почне приймати до себе дітей з садочків, які не мають укриттів, обладнали приміщення всім необхідним. В школі є захисне укриття і спеціальна кімната з килимовим покриттям. Крім цього, у приміщенні є м’які стільці, столи, конструктори і окрема кімната для занять руханкою, чи танцями.

Нагадаємо, що незабаром школярі Дніпра підуть на весняні канікули. Ще можете почитати, на які професії буде попит наступні п’ять років та державне фінансування. І які ВНЗ Дніпра потрапили до рейтингу загальної ефективності наукових проєктів

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.