RU

Що буде з будинком у Дніпрі, в який 19 квітня влучила ворожа ракета Х-22

Читать на русском

Читать на русском
Що буде з будинком у Дніпрі, в який 19 квітня влучила ворожа ракета Х-22
Скільки у Дніпрі зруйновано квартир внаслідок ворожої атаки

19 квітня ворог атакував Дніпропетровську область. Того дня росіяни вбили 8 людей, з них 3 — у Дніпрі. Також в місті зруйнована багатоповерхівка. Там понівечені 10 квартир, вибито майже 700 вікон та 2 під’їзди знаходяться в аварійному стані. 

Мешканцям цих під’їздів не рекомендують наближатися до квартир, допоки не буде результату технічного звіту. Про це пише Інформатор з посиланням на пресслужбу Дніпровської міської ради. 

“Його вже замовлено і висновки нам обіцяли надати за тиждень. У під'їздах № 7, 8, 9, 10 вже подали світло та воду. Газ буде відсутній доти, доки не буде проєкту відновлення цього будинку. Також у згаданих під'їздах розпочали  ремонтувати дах, який весь вигорів під час пожежі, щоб люди мали змогу найближчим часом заселитися”, — розповів представник департаменту житлового господарства Дніпровської міськради Єгор Худяков. 

Станом на 22 квітня до адміністрації Центрального району звернулося 79 людей. Після отримання актів про пошкодження/руйнування житла постраждалі зможуть отримати матеріальну допомогу від міської ради. 

Нагадаємо, що у Дніпрі ракета зруйнувала квартиру професора та пошкодила житло доцента. Писали ми й про те, що рятувальники під завалами на 3 поверсі виявили тіло третього загиблого від "прильоту" у Дніпрі. Також читайте, що блогер Микола Заліпуха потрапив у скандал через концерт у Дніпрі у день «прильотів».

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.