RU
Головна
Дніпро
15:34, 24 Жовтня
Информатор UA

Интро

У Дніпрі на місці недобудованої баскетбольної арени на житломасиві Перемога планують звести Єврейський медичний центр. Таку пропозицію озвучили архітектори на черговій містобудівній раді.  Баскетбольну арену на Набережній Перемоги будували у Дніпрі у 2013-2014 роках, готуючись до чемпіонату Європи. Але через війну на Донбасі змагання перенесли, а будівництво припинили. Пізніше арену хотіли добудувати вже до чемпіонату у 2017 році, але знов цього не трапилось. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на gorod.dp.ua.   Тепер власники недобудови пропонують звести на цьому місці сучасну клініку.  Дніпровський архітектор Михайло Аліпов представив детальний проєкт будівництва, що включає не лише ділянку баскетбольної арени, а і прилеглу територію площею майже 19 гектарів. Там буде стаціонарний корпус лікарні, зона обслуговування та доставки пацієнтів, готель, паркування та зона торгівлі. Навколо клініки буде велика зелена зона. Для зручності клієнтів майбутньої клініки проїзд від Набережної Перемоги до берега річки планують перетворити на повноцінну вулицю – з пішохідною зоною та велодоріжкою. Архітектори Дніпра сприйняли ідею з цікавістю. І сподіваються, що новий об'єкт зможе вдихнути життя у цей район. "Через війну та скасування Євробаскету на цій ділянці все завмерло. Ідея будівництва тут Єврейської лікарні може бути прекрасною, якщо інвестори сприймуть сучасні тенденції архітектури", - зазначив Михайло Аліпов. Недобудована баскетбольна арена Можуть звести на цьому місці Єврейську лікарню Ще на житломасиві Перемога планують запустити трамвай і збудувати дві нові вулиці. Як виглядає недобудована баскетбольна арена - дивіться тут. Також у Дніпрі планують реконструювати ресторан біля парку Шевченко та ринок на Тополі.  Поліна Вегера

Що можуть звести у Дніпрі замість довгобуду на Перемозі

Читать на русском

Читать на русском
Що можуть звести у Дніпрі замість довгобуду на Перемозі
Замість баскетбольної арени

У Дніпрі на місці недобудованої баскетбольної арени на житломасиві Перемога планують звести Єврейський медичний центр. Таку пропозицію озвучили архітектори на черговій містобудівній раді

Баскетбольну арену на Набережній Перемоги будували у Дніпрі у 2013-2014 роках, готуючись до чемпіонату Європи. Але через війну на Донбасі змагання перенесли, а будівництво припинили. Пізніше арену хотіли добудувати вже до чемпіонату у 2017 році, але знов цього не трапилось. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на gorod.dp.ua.  

Тепер власники недобудови пропонують звести на цьому місці сучасну клініку. 

Дніпровський архітектор Михайло Аліпов представив детальний проєкт будівництва, що включає не лише ділянку баскетбольної арени, а і прилеглу територію площею майже 19 гектарів. Там буде стаціонарний корпус лікарні, зона обслуговування та доставки пацієнтів, готель, паркування та зона торгівлі. Навколо клініки буде велика зелена зона.

Для зручності клієнтів майбутньої клініки проїзд від Набережної Перемоги до берега річки планують перетворити на повноцінну вулицю – з пішохідною зоною та велодоріжкою.

Архітектори Дніпра сприйняли ідею з цікавістю. І сподіваються, що новий об'єкт зможе вдихнути життя у цей район.

"Через війну та скасування Євробаскету на цій ділянці все завмерло. Ідея будівництва тут Єврейської лікарні може бути прекрасною, якщо інвестори сприймуть сучасні тенденції архітектури", - зазначив Михайло Аліпов.

Недобудована баскетбольна арена
Недобудована баскетбольна арена
Можуть звести на цьому місці Єврейську лікарню
Можуть звести на цьому місці Єврейську лікарню

Ще на житломасиві Перемога планують запустити трамвай і збудувати дві нові вулиці. Як виглядає недобудована баскетбольна арена - дивіться тут. Також у Дніпрі планують реконструювати ресторан біля парку Шевченко та ринок на Тополі. 

Поліна Вегера

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.