RU

СК "Дніпро-1" обіграв туркменський "Аркадаг" у Туреччині

10 лютого СК "Дніпро-1" переміг у матчі проти туркменського "Аркадагу"

10 лютого СК “Дніпро-1” зіграв з туркменським “Аркадагом”. Матч проходив в рамках зборів у Турції, в місті Анталія, на стадіоні Titanic Mardan. Дніпряни перемогли з рахунком 1:0.

Клуб “Аркадаг” був створений у 2023 році. Він виграв усі 24 матчі свого чемпіонату. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт СК “Дніпро-1”.

Як пройшов матч

Перший небезпечний дніпровські футболісти створили на 12-й хвилині. Гуцуляк пробив трохи вище поперечини. Спортклубівці продовжили тиск, а 22-й хвилині Гуцуляк влучив у поперечину. Далі гра заспокоїлась, туркмени завдали два неточних удари протягом хвилини. До завершення першого тайму дніпряни продовжували володіти тотальною ігровою перевагою, але не забили жодного м’яча.

В районі 58-ої хвилини СК “Дніпро-1” почав активні дії. Дніпряни подали три кутових поспіль. На 77-й хвилині “Аркадаг” завдав першого влучного удару у грі. Крапивцов накрив постріл Дурдиєва.

Єдиний гол за матч забив Адамюк, якому віддав передачу Піхальонок.

Що відомо про “Аркадаг”

Як зазначається на сайті СК “Дніпро-1”, клуб “Аркадаг” включили до складу Федерації футболу Туркменістану 1 квітня 2023 року. Його засновник – колишній президент Туркменістану Гурбангули Бердимухамедов. Команда заснована в міста Аркадаг (в перекладі – “покровитель”). Назва надсилає до офіційного титулу Бердимухамедова. Екс-президент особиство брав участь у розробці форми та логотипу команди.

Клуб був учасником чемпіонату та Кубка Туркменістану. У заявку клубу  включили 27 футболістів з 6 клубів Туркменістану. “Аркадаг” завершив сезон 2023 у статусі чемпіона (24 перемоги у 24 матчах) та володаря Кубка країни. Тепер клуб буде брати участь у кваліфікації Ліги Чемпіонів Азії 2024/25.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі розігрують футболку ФК "Дніпро" з автографом Руслана Ротаня. Також читайте, що СК «Дніпро-1» здобув першу перемогу у Туреччині. Крім цього, Інформатор повідомляв, що склад СК «Дніпро-1» поповнив півзахисник «Шахтаря» Олег Очеретько.