СК «Дніпро-1» здобув першу перемогу у Туреччині: кого обіграли

СК «Дніпро-1» переміг у четвертому контрольному матчі

У перших трьох контрольних матчах на зимовому зборі у Туреччині спортивний клуб «Дніпро-1» не перемагав – нічия і 2 поразки. Четверте протистояння завершилося довгоочікуваною звитягою. СК із рахунком 2:0 переміг чорногорський «Дечич».

У першому таймі обидві команди змарнували свої можливості. По перерві на полі з’явився і новачок СК з «Шахтаря» - Олег Очеретько. Про це Інформатор повідомляє із посиланням на пресслужбу СК «Дніпро-1».

Перший гол «спортклубівці» на 56-й хвилині матчу забили з пенальті, призначеного за фол на Горбунові. 11-метровий чітко реалізував Піхальонок. На 73-й хвилині рахунок подвоїв вже сам Горбунов. У підсумку – впевнена перемога «Дніпро-1» із рахунком 2:0.

Що відомо про суперника СК «Дніпро-1»?

«Дечич» - чорногорська команда з міста Тузі. Її заснували у 1926 році, проте лише у 2006 році клуб вперше пробився до вищої ліги чемпіонату Чорногорії. У сезонах 2020/21 та 2021/22 «Дечич» брав «бронзу» чемпіонату та доходив до фіналу національного Кубка. Минулого сезону клуб став четвертим у Чорногорії, а цього – йде на другій сходинці у таблиці, відстаючи лише на 2 очки від лідера – «Будучності».

Раніше ми писали, що склад СК «Дніпро-1» поповнив півзахисник «Шахтаря» Олег Очеретько. Розповідали ми й про те, що 19-річний бразильський нападник СК «Дніпро-1» Венделл перейшов у склад конкурента по УПЛ – «Полісся». Окрім того, на тренування СК «Дніпро-1» завітав головний тренер збірної України Ребров