СК "Дніпро-1" переміг "Динамо": як пройшов матч

Автор єдиного голу - Гуцуляк

22 жовтня пройшов матч 11-го туру УПЛ. СК “Дніпро-1” зіграв проти “Динамо”. Дніпряни перемогли з рахунком 1:0.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт СК “Дніпро-1”.

Гра розпочалася за рівної боротьби. Суперники поступово шукали слабкі місця в обороні. Атаки динамівців затухали на підступах до карного майданчику. Дніпряни свою першу перспективну комбінацію довели до удару, але Бущан м’яч зловив. Проте на 13-й хвилині Гуцуляк забив гол. Тільки після пропущеного м’яча господарі завдали перший удар по воротах, але він був невлучним.

22 жовтня пройшов матч 11-го туру УПЛ. СК “Дніпро-1” зіграв проти “Динамо”

Гості спокійно контролювали події на полі і не давали “Динамо” жодних шансів біля власних воріт.

Дніпряни перемогли з рахунком 1:0

На початку другого тайму активніше діяли кияни, котрім потрібно було відіграватися. Вже невдовзі по перерві дніпряни заблокували удар суперника, а на 52-й хвилині господарі створили по справжньому гострий момент, але Буяльський пробив повз ворота. Спортклубівці всією командою продовжили діяти самовіддано на кожному клаптику поля і вийшли переможцями.

У першому таймі гравці СК "Дніпро-1" отримали три жовті картки. Головний тренер СК "Дніпро-1" Юрій Максимов пояснив, чому вони були обережнішими у другій половині гри.

"По-перше, для Сарапія ця жовта картка стала четвертою і наступний матч він буде пропускати. Крім того, ми замінили Гуцуляка, тим більше, що хлопець, як кажуть, вже «наївся». Не хочу сказати, що ми у другому таймі грали на утримання рахунку, але грали у першу чергу так, щоб зберегти цей результат. Якщо виграли, значить, все правильно робили", – сказав він.

Турнірна таблиця

У турнірній таблиці дніпряни займають 6 місце (18 очок), "Динамо" знаходиться на 7 позиції (15 очок).

СК "Дніпро-1" переміг "Динамо": як пройшов матч 3

Нагадаємо, раніше ми писали, що СК «Дніпро-1» залишив спортивний директор. Також читайте, що СК “Дніпро-1” переграв рівненський “Верес”. Крім того, Інформатор повідомляв, що СК "Дніпро-1" програв по пенальті "Поліссю" та вилетів з Кубка України.