RU

СК «Дніпро-1» переміг «Верес» з рахунком 1:0

Дніпряни перемогли

У суботу, 18 березня, у місті Рівне пройшов поєдинок 18-го туру між місцевим «Вересом» та СК «Дніпро-1». Матч проходив на стадіоні “Авангард”. Змагання завершилися перемогою “Дніпра” з рахунком 1:0.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Інформатор Україна

“Дніпро-1”  відкрив рахунок на 10-й хвилині. Піхальонок отримав передачу від Бланко з лівого флангу і з 15-ти метрів влучно пробив у правий кут. “Верес” намагався швидко відігратися.

Після подачі кутового на 17-й хвилині Дахновський підібрав м’яч і пробив поруч з правою дев’яткою. Подачу Піхальонка на 26-й хвилині ударом головою завершував Довбик. Когут встиг скластися і врятував команду, витягнувши м’яч з правого нижнього кута. Гості атакували гостріше. На 36-й хвилині Піхальонок ударом з розвороту трохи не влучив у лівий верхній кут.

На другій хвилині другого тайму шанс відігратись втратив Шарай, пробивши поруч зі стійкою. Через три хвилини Геннадій Пасіч з гострого кута пробив вище воріт. Потім команди взяли тривалу паузу. СК «Дніпро-1» гостро атакував на 74-й хвилині. Довбик обіграв захисника і пробив у руки голкіпера. «Верес» намагався врятувати гру. На 79-й хвилині Шестаков не реалізував вихід сам на сам, а через 5 хвилин Рибак парирував удар Блізніченка. Рахунок у матчі так і не змінився, а безвиграшна серія «Вереса» подовжилась до семи поєдинків.

Наразі СК «Дніпро-1» вийшов на першу позицію. Але у головного конкурента дніпрян, «Шахтаря», є матч у запасі. «Верес» залишається на одинадцятому місці турнірної таблиці УПЛ.

Раніше Інформатор писав, що у СК "Дніпро-1" заборонили реєструвати нових футболістів. Нагадаємо, що в Україні запровадили санкції проти Parimatch, 1xbet та ще 263 російських компаній. Також ми писали, що СК "Дніпро-1" програв "Динамо" Київ.