RU

СК "Дніпро-1" програв "Панатінаїкосу": як це було

Дніпрянам не вдалося виграти

25 липня у словацькому місті Кошице пройшов матч другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів. СК “Дніпро-1” зіграв з "Панатінаїкосом". Дніпряни програли з рахунком 3:1.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт СК “Дніпро-1”.

Зустріч розпочалася  з розвідки. Команди вели позиційну боротьбу та чекали на помилку суперника. Перша гостра атака греків лівим флангом призвела до голу. Шпорер замкнув простріл Хуанкара у воротарському майданчику.

На 18-й хвилині, під час гострої контратаки дніпрян, Гуцуляк вивів на удар Довбика, той вдарив з вигідного становища неточно. За кілька хвилин вже Довбик скидав м’яч Гуцуляку, але і Олексій вдарив невлучно. В цілому гра тривала у досить спокійному русі, переважно у центрі поля без моментів.

Другий тайм дніпряни розпочали активно, вони подали два кутових поспіль, другий з яких закінчився неточним ударом Сарапія ножицями.

На 67-й хвилині Мірошніченко виконав штрафний, але для голкіпера цей постріл не був дуже складним. Далі було два удари Рубчинського. Перший заблокував захисник, і м’яч пішов на кутовий, розіграш якого призвів до другої спроби Валентина, але тепер надійно зіграв воротар. Гості провели результативну контратаку, Джурічі влучно пробив з лінії карного майданчику у нижній кут, і рахунок став 0:2. А на 82-й хвилині рефері побачив порушення правил з боку Мірошніченка проти Хуанкара у власному карному майданчику. Іоаннідіс забив ще один гол.

Але дніпряни боролися до останнього, і після стандарту у виконанні Мірошніченка Каплієнко прострелив вздовж воротарського майданчика, а там Танчик скоротив рахунок до двох м’ячів.

Вже у компенсований арбітром час удар Гуцуляка призвів тільки до кутового, після подачі якого Каплієнко в боротьбі із захисником пробив повз воріт.

Нагадаємо, раніше ми писали, що СК «Дніпро-1» поповнив футболіст збірної Бразилії U-17. Також читайте, що екс-баскетболіст «Дніпра» Олексій Лень залишається грати у НБА. Повідомляли ми і про те, що у Дніпрі проходитиме благодійний нічний забіг “10k Night Run 2023”.