RU

СК “Дніпро-1” зіграв з ужгородським “Минаєм”: як пройшов матч

У поєдинку зустрілися "Дніпро-1" та "Минай": як пройшов матч між командами

У неділю, 25 лютого, у Дніпрі проходив матч між командами СК “Дніпро-1” та “Минай” з Ужгорода. Суперники зустрілися на стадіоні “Дніпро-Арена”. Початок поєдинку розпочався о 13:40.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на сайт команди “Дніпро-1”.

Через повітряну тривогу матч розпочався із запізненням в 40 хвилин. Після початку гри дніпряни одразу намагалися взяти ініціативу. Перший удар в напрямку воріт противника відбувся на 9-й хвилині матчу. Далі після невдалої контратаки дніпрян перевага була за суперником. І “минайці” відкрили рахунок.

У заключній хвилині першого тайму дніпряни притисли суперника до його воріт, створили пару перспективних моментів, але реалізувати їх не зуміли, а свисток на перерву пролунав у той момент, коли спортклубівці заробили кутовий, але так його і не виконали.

У другому таймі дніпряни почали атакувати. Захисник “Минаю” підштовхнув Рубчинського і за це суддя призначив пенальті, яке реалізував Піхальонок. Рахунок зрівнявся 1:1. Потім противники обмінювалися ударами, однак реалізувати атаки суперники не змогли. Гра завершилася нічиєю.

Нагадаємо, що СК «Дніпро-1» зіграє на «Дніпро-Арені» та чи пустять вболівальників на трибуни. Ще читайте, що з СК «Дніпро-1» зняли трансферний бан. Також повідомляли, що на чемпіонаті Європи з вільної боротьби спортсменка з Дніпропетровської області Анастасія Осняч-Шустова здобула срібло.