RU
Головна
Область
20:38, 25 Травня
Информатор UA

Интро

Не дивлячись на кризу через війну, в Україні є велика кількість гривневих мільйонерів. Лише за 2022 рік податкова служба зареєструвала оподаткованих доходів на суму понад 12,8 мільярда гривень - станом на 1 травня 2023 року. Однак 373 громадянам вдалося заробити практично 90% від вказаної суми.  Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Державну податкову службу України.  За даними податкової, 373 громадянина Дніпропетровської області задекларували дохід у понад 1 мільйон гривень. Сума оподаткованого ними доходу складає 11,6 мільярда гривень. Податок на доходи фізосіб складає 73,9 мільйона гривень. Сума військового збору до сплати становить 37,6 млн гривень.  Для порівняння: у 2020 році кількість мільйонерів складала 616 чоловік. Тому можна констатувати, що їхня кількість із часом тільки зменшується.   Інформатор писав, як відрізняються ціни на продукти в України та Німеччині. Повірте, відмінності ваш шокують. Раніше ми повідомляли про те, чи варто українцям вкладати кошти у крипту. Також можете почитати, що борги українців за електроенергію вноситимуть до кредитних історій

Скільки у Дніпропетровській області офіційних мільйонерів: дані податкової служби

Читать на русском

Читать на русском
Скільки у Дніпропетровській області офіційних мільйонерів: дані податкової служби
Кількість мільйонерів зменшилася

Не дивлячись на кризу через війну, в Україні є велика кількість гривневих мільйонерів. Лише за 2022 рік податкова служба зареєструвала оподаткованих доходів на суму понад 12,8 мільярда гривень - станом на 1 травня 2023 року. Однак 373 громадянам вдалося заробити практично 90% від вказаної суми. 

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Державну податкову службу України

За даними податкової, 373 громадянина Дніпропетровської області задекларували дохід у понад 1 мільйон гривень. Сума оподаткованого ними доходу складає 11,6 мільярда гривень. Податок на доходи фізосіб складає 73,9 мільйона гривень. Сума військового збору до сплати становить 37,6 млн гривень. 

Для порівняння: у 2020 році кількість мільйонерів складала 616 чоловік. Тому можна констатувати, що їхня кількість із часом тільки зменшується.  

Інформатор писав, як відрізняються ціни на продукти в України та Німеччині. Повірте, відмінності ваш шокують. Раніше ми повідомляли про те, чи варто українцям вкладати кошти у крипту. Також можете почитати, що борги українців за електроенергію вноситимуть до кредитних історій

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.