У Нікополі судитимуть двох водіїв за вчинення смертельної ДТП. Аварія трапилась 10 квітня, близько 13:00, на регульованому перехресті проспекту Трубників та вулиці Героїв Чорнобиля. Там зіткнулись таксі Kia та Toyota. Внаслідок інциденту загинула 59-річна пасажирка таксі, ще одна 46-річна жінка отримала тяжкі тілесні ушкодження.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на поліцію Дніпропетровської області.
За даними слідства, керманич таксі марки Kia, який підвозив двох пасажирок, рухався проспектом Трубників та виїхав на поєднаний «червоний і жовтий» сигнал світлофора. У той час водій автомобіля Toyota їхав вулицею Героїв Чорнобиля та продовжив рух на жовтий сигнал світлофора. Обидва порушили правила ПДР. Внаслідок цього відбулося зіткнення двох транспортних засобів. Одне з авто перекинулося від удару.
Водіям оголосили підозру за частиною 2 статті 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило смерть потерпілого та заподіяння тяжкого тілесного ушкодження) Кримінального кодексу України. Наразі обвинувальні акти скерували до суду. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років із позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до 3 років або без такого.
Нагадаємо, що у Дніпрі на проспекті Героїв Tesla врізалася у Mitsubishi, автівки вилетіли на тротуар та врізалися у «Франсуа». Раніше ми писали, що судитимуть водія Volvo, який врізався у ВАЗ у Самарівському районі. Крім цього, у Павлограді водій, який збив 5-річну дівчинку на переході, вийшов із СІЗО під заставу в 166 тисяч.