У Львівській області правоохоронці повідомили про підозру 35-річному криворіжцю за надання в оренду технічно несправних квадроциклів. За версією слідства, це призвело до загибелі 17-річної дівчини під час катання у лісовому масиві поблизу села Виннички. Трагедія сталася 16 квітня.
За даними слідства, того дня мати дівчини орендувала мотовсюдиходи для прогулянки разом із 17-річною донькою, а супроводжував їх неповнолітній знайомий орендодавця. Організував прокат квадроциклів чоловік з Дніпропетровської області, який тимчасово проживає у Львові. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Львівську обласну прокуратуру та поліцію Львівської області.
Правоохоронці зазначають, що жоден із учасників поїздки не мав посвідчення водія відповідної категорії та підтверджених навичок керування таким транспортом. Під час руху неповнолітня водійка, ймовірно, не впоралася з керуванням, виїхала на узбіччя ґрунтової дороги, після чого квадроцикл перекинувся.
Від отриманих травм дівчина загинула на місці. За результатами експертиз встановили, що на квадроциклах не працювали системи освітлення, а один із транспортних засобів мав несправну гальмівну систему.
Також слідство встановило, що техніка не була зареєстрована у сервісному центрі Міністерства внутрішніх справ України та не відповідала вимогам для експлуатації. Попри це, за версією правоохоронців, орендодавець допустив до керування неповнолітню, яка не мала права керувати таким транспортом.
Чоловіку повідомили про підозру за статтею 287 (випуск в експлуатацію технічно несправних транспортних засобів або інше порушення їх експлуатації) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає штраф, виправні роботи, або ж обмеження чи позбавлення свободи на строк до 5 років. Досудове розслідування триває.

Раніше ми писали, що у Дніпропетровській області двох колишніх поліцейських звинувачують у катуванні чоловіка. Крім цього, у Дніпропетровській області потонув 24-річний чоловік. Розповідали ми й про те, що у Дніпрі троє чоловіків декілька місяців періодично катували 20-річного хлопця за вигаданий борг, його били металевою скакалкою та шокером.