RU
Головна
Область
17:03, 9 Листопада
Информатор UA

Интро

У середу, 9 листопади, російські війська вкотре нанесли удар по Дніпропетровській області. Обстріляли Марганецьку громаду. Є жертви серед людей. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пост голови Дніпропетровської ОВА Валентина Резніченко. "Пообіді росіяни знову обстріляли Нікопольщину. Ударили «Градами» по Марганецькій громаді. Убили одного місцевого мешканця. Російський снаряд прилетів прямо у житловий будинок. Деталі обстрілу з’ясовуються", - написав він. Раніше ми повідомляли про те, як виглядає місце "прильотів" дронів-камікадзе по підприємству у Дніпрі. Крім цього писали про стан постраждалих в результаті атаки. Також ми розповідали, що повідомили рятувальники з приводу атаки дронів на Дніпро.

"Снаряд прилетів у житловий будинок": у Дніпропетровській області росіяни вбили людину

Читать на русском

Читать на русском
"Снаряд прилетів у житловий будинок": у Дніпропетровській області росіяни вбили людину
Снаряд влучив у дім

У середу, 9 листопади, російські війська вкотре нанесли удар по Дніпропетровській області. Обстріляли Марганецьку громаду. Є жертви серед людей.

Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пост голови Дніпропетровської ОВА Валентина Резніченко.

"Пообіді росіяни знову обстріляли Нікопольщину. Ударили «Градами» по Марганецькій громаді. Убили одного місцевого мешканця. Російський снаряд прилетів прямо у житловий будинок. Деталі обстрілу з’ясовуються", - написав він.

Раніше ми повідомляли про те, як виглядає місце "прильотів" дронів-камікадзе по підприємству у Дніпрі. Крім цього писали про стан постраждалих в результаті атаки. Також ми розповідали, що повідомили рятувальники з приводу атаки дронів на Дніпро.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.