RU
Головна
Область
09:19, 9 Листопада
Информатор UA

Интро

В ніч на 9 листопада росіяни атакували Дніпропетровську область декілька разів. Під удар потрапили Дніпро, Дніпровський та Нікопольський райони. Є постраждалі. Так, по Дніпру вдарили дронами-камікадзе. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пости голови Дніпропетровської ОВА Валентина Резніченка та голови Дніпропетровської облради Миколи Лукашука. "Ворожі БПЛА влучили у логістичне підприємство. Є постраждалі – це четверо осіб, яких врятували ДСНС-ники. Наразі люди перебувають в лікарні. Рятувальники загасили пожежу, що охопила близько 3 тисяч метрів квадратних. П‘ять дронів нашим силам ППО вдалося успішно ліквідувати. Дякую захисникам неба", - написав Микола Лукашук. По Нікопольському району росіяни стріляли «Градами» та важкою артилерією. Постраждали дві громади - Мирівська та Марганецька. Люди вціліли. У Марганецькій громаді пошкоджені приватні будинки та приватне підприємство. У Мирівській - будинки та лінія електропередач. Люди не постраждали. Сталася пожежа Її загасили Постраждали четверо Били з артилерії Декілька разів Раніше ми також повідомляли, що у Дніпрі рятують хлопця, який постраждав від вибуху міни. Окрім того, десантники 25-ї бригади показали, як знищують ворога на Луганщині. Повідомляли ми і про те, що у лікарні Дніпра рятують студента, біля якого вибухнув снаряд.

Атакували дронами-камікадзе, артилерією та РСЗВ: як минула ніч в Дніпропетровській області

Читать на русском

Читать на русском
Атакували дронами-камікадзе, артилерією та РСЗВ: як минула ніч в Дніпропетровській області
Постраждали четверо

В ніч на 9 листопада росіяни атакували Дніпропетровську область декілька разів. Під удар потрапили Дніпро, Дніпровський та Нікопольський райони. Є постраждалі.

Так, по Дніпру вдарили дронами-камікадзе. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пости голови Дніпропетровської ОВА Валентина Резніченка та голови Дніпропетровської облради Миколи Лукашука.

"Ворожі БПЛА влучили у логістичне підприємство. Є постраждалі – це четверо осіб, яких врятували ДСНС-ники. Наразі люди перебувають в лікарні. Рятувальники загасили пожежу, що охопила близько 3 тисяч метрів квадратних. П‘ять дронів нашим силам ППО вдалося успішно ліквідувати. Дякую захисникам неба", - написав Микола Лукашук.

По Нікопольському району росіяни стріляли «Градами» та важкою артилерією. Постраждали дві громади - Мирівська та Марганецька. Люди вціліли. У Марганецькій громаді пошкоджені приватні будинки та приватне підприємство. У Мирівській - будинки та лінія електропередач. Люди не постраждали.

Сталася пожежа
Сталася пожежа
Її загасили
Її загасили
Постраждали четверо
Постраждали четверо
Били з артилерії
Били з артилерії
Там людей не зачепило
Декілька разів

Раніше ми також повідомляли, що у Дніпрі рятують хлопця, який постраждав від вибуху міни. Окрім того, десантники 25-ї бригади показали, як знищують ворога на Луганщині. Повідомляли ми і про те, що у лікарні Дніпра рятують студента, біля якого вибухнув снаряд.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.