“Можна по-різному ставитися до мобілізації, але у нас ця мобілізація з початку війни. Це відповідно до законодавства, відповідно до періоду воєнного стану”
Володимир Зеленський, Президент України
Ярослава Магучіх поділилася подробицями про своє життя
Відео Інформатор-Дніпро
Легкоатлетка з Дніпра розповіла про світовий рекорд у стрибках у висоту, майбутнє весілля та TikTok
Ціни на пальне у мережевих АЗС України
Оновлено станом на 29.07.2025
А95+
А95
ДП
ГАЗ
60.99
59.59
57.99
34.2
63.82
60.99
57.82
34.48
64.99
61.99
58.99
35.98
-
54.19
50.96
32.9
64.99
61.99
58.99
35.99
62.99
58.99
55.99
33.99
Актуальний курс кріптовалют
BINANCE COIN (BNB)
822.59
DOGECOIN (DOGE)
0.23
THETA (THETA)
0.87
LITECOIN (LTC)
110.04
BITCOIN (BTC)
118904.36
Чи вбив Коломойський ФК «Дніпро», чи є надія на відродження команди та що було не так із СК «Дніпро-1»
Відео: Інформатор Дніпро
Про головне щодо дніпровського футболу розповів колишній генеральний директор ФК "Дніпро" Андрій Стеценко
Що слухає Україна
10 найпопулярніших пісень за даними Apple Music
1
Смарагдове небо
Drevo
2
Смак-печаль
Dorofeeva, Positiff
3
Півонії
Анна Трінчер
4
З якого ти поверху неба?
Jerry Heil, Yarmak
5
Шовковиця
Ivan Liulenov, Damnitskyi
6
Пусть Бог будет рядом с твоими планами
Macan, Баста
7
Давай сконнектимся
T-Fest
8
Ordinary
Alex Warren
9
10
Endshpil
10
Прониклась мной
T-Fest, Ivan Dorn, DJ Insama
«Я буду стояти за свою команду, яку просто вбили»: Руслан Ротань
Відео - Інформатор Дніпро
Про кар’єру, знищення ФК «Дніпро» Коломойським та можливе відродження клубу
У неділю, 2 березня, у Дніпрі в парку імені Тараса Шевченка відбулося святкування Колодія. Гості гуляли на ярмарку, брали участь у конкурсах, дивилися вокальні та хореографічні виступи. Також працювали фотозони.
Про це повідомляє Інформатор з місця подій.
Свято зібрало багато людей, серед яких було чимало дітей. Атмосфера була тепла та радісна, а гості отримали море позитивних емоцій.
На завершення свята спалили крокове колесо, яке символізувало проводи зими та зустріч весни.
У неділю, 2 березня, у Дніпрі в парку імені Тараса Шевченка відбулося святкування КолодіяГості гуляли на ярмарку, брали участь у конкурсах, дивилися вокальні та хореографічні виступиТакож працювали фотозониСвято зібрало багато людей, серед яких було чимало дітейАтмосфера була тепла та радісна, а гості отримали море позитивних емоційНа завершення свята спалили крокове колесо, яке символізувало проводи зими та зустріч весниГості свята Колодія у парку ШевченкаНародні гуляння у центрі ДніпраДітям найбільше сподобалися конкурсиВідвідувачі фотографуються біля святкових фотозонВеселі танці під народну музикуУчасники в традиційних українських костюмахАтмосфера свята захопила і дорослих, і дітейДніпряни насолоджуються святом на свіжому повітріМалюки із захопленням спостерігають за виступамиМузиканти створюють атмосферу справжнього народного гулянняПерший весняний день у Дніпрі видався теплим та сонячнимМайстри пропонують сувеніри та традиційні виробиРозваги для найменших гостей святаРятувальники чергуютьСім’ї проводять час разом у парку ШевченкаВеселі конкурси для дітей та дорослихДніпряни проводжають зиму з піснями та танцямиВідчуття справжнього українського святаГості насолоджуються атмосферою весниМалеча радіє святуСонячна погода додала святкового настроюСвяткова сцена у центрі паркуГарний настрій панує серед гостейГості святкують прихід весниВідвідувачі беруть участь у традиційних обрядахМайстер-клас із народних танцівРодини проводять час разомМаленькі дніпряночкиПідготовка до спалення крокового колесаСвято Колодія у Дніпрі залишило теплі спогадиГорить, палаєПрощавай зимаФото - Андрій Шушпан