Співак з Дніпра увійшов у 20-ку фіналістів Нацвідбору на "Євробачення-2025" від іншої країни

Співак з Дніпра увійшов у 20-ку фіналістів Нацвідбору на "Євробачення-2025" від іншої країни
Виконавець зміг увійти у 20 фіналістів від Сан-Марино

Учасники Євробачення - 2025, які не змогли пройти національний відбір, спробували свої сили від іншої країни. Це співак TESLENKO, GRISANA та DEN BAURIN. Вони вирішили представляти Сан-Марино. Однак успіху досяг лише TESLENKO.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Інформатор Україна

Виконавець зміг увійти у 20 фіналістів від Сан-Марино на "Євробачення-2025". Артист виступить у вирішальному шоу 8 березня, де боротиметься з 18 учасниками за можливість представити Сан-Марино. Співак виступить із піснею Storm. У треці оспівується кохання двох людей, яке схоже на шторм. 

 

Окрім українця до фіналу відбору потрапили 14 артистів з Італії та по одному представнику з Албанії, Швеції, Словенії й, власне, Сан-Марино.

Переможець стане відомий вже наступного місяця. Попри те, що ім'я артиста поки не оголошено, Сан-Марино займає 21 сходинку в прогнозі букмекерів. Всього участь в "Євробаченні-2025", який пройде в травні у швейцарському Базелі, беруть 37 країн.

Нагадаємо, раніше ми публікували порядок виступів та пісні фіналістів Нацвідбору на "Євробачення-2025". Також читайте, що українці обрали останнього фіналіста для “Євробачення”. Крім цього, Інформатор повідомляв, яке місце посіла Україна на "Євробаченні-2024".

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube