Спортсмен з Дніпропетровської області завоював "бронзу" на Чемпіонаті України з триатлону

Денис Микитюк з Дніпропетровської області зайняв трете місце на Чемпіонаті України з триатлону

Денис Микитюк з Дніпропетровської області став бронзовим призером Чемпіонату України з триатлону. Загальний час спортсмена Дніпропетровської ОШВСМ – 32 хвилини 42 секунди. В програму змагань входили біг на 5 кілометрів та плавання на дистанції 1 кілометр.

Чемпіонат України з триатлону проходив у столиці 5-6 липня. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пост відділення НОК України у Дніпропетровській області.

Раніше ми писали, що легкоатлет з Дніпра Кохан здобув «срібло» у метанні молота на турнірі в Угорщині. Окрім того, Володимир Адамюк змінив «Дніпро-1» на «Карпати». Розповідали ми й про те, що спортсменка із Дніпра Магучіх побила світовий рекорд, який тримався 37 років.