RU
Головна
Дніпро
20:27, 5 Лютого
Информатор UA

Интро

У французькому Валь-де-Реї відбувся турнір серії World Athletics Indoor Tour Silver зі стрибків у висоту. У ньому взяли участь спортсменки з України. Зокрема, легкоатлетка з Дніпра Ярослава Магучіх посіла перше місце. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на сайт турніру. Ярослава взяла золото з результатом 1,95 м. Висота в 2.01 м їй не підкорилась. Це четвертий турнір у зимовому сезоні, в якому перемагає спортсменка з Дніпра. Бронза дісталася також українці - Юлії Левченко. Її результат - 1,84 м. Нагадаємо, раніше ми писали, що СК "Дніпро-1" дотиснув суперника зі Словенії. Також читайте, що СК «Дніпро-1» програв лідеру чемпіонату Польщі. Крім цього, Інформатор повідомляв, що нападник «Дніпра-1» Артем Довбик став найкращим гравцем року в УПЛ. 

Спортсменка з Дніпра Ярослава Магучіх перемогла на турнірі з легкої атлетики

Читать на русском

Читать на русском
Спортсменка з Дніпра Ярослава Магучіх перемогла на турнірі з легкої атлетики
Наші спортсмени - найкраші

У французькому Валь-де-Реї відбувся турнір серії World Athletics Indoor Tour Silver зі стрибків у висоту. У ньому взяли участь спортсменки з України. Зокрема, легкоатлетка з Дніпра Ярослава Магучіх посіла перше місце.

Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на сайт турніру.

Ярослава взяла золото з результатом 1,95 м. Висота в 2.01 м їй не підкорилась. Це четвертий турнір у зимовому сезоні, в якому перемагає спортсменка з Дніпра.

Бронза дісталася також українці - Юлії Левченко. Її результат - 1,84 м.

Нагадаємо, раніше ми писали, що СК "Дніпро-1" дотиснув суперника зі Словенії. Також читайте, що СК «Дніпро-1» програв лідеру чемпіонату Польщі. Крім цього, Інформатор повідомляв, що нападник «Дніпра-1» Артем Довбик став найкращим гравцем року в УПЛ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.