RU
Головна
Дніпро
23:00, 6 Грудень
Информатор UA

Интро

Наші спортсмени знову на висоті. Так, в Івано-Франківську закінчився Чемпіонат України з тхеквондо ВТФ серед юніорів, молоді, кадетів та дорослих. Вихованці Дніпровської міської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву здобули призові місця. Марія Думіна отримала золото серед молоді та золото серед юніорів, а також бронзу серед дорослих (вагова категорія - 67 кг). Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу Дніпровської міської ради.  Досягнення Марії Леонової - срібло серед кадетів (вагова категорія - 59 кг). Вітаємо з крутими результатами.  Нагадаємо, раніше ми писали, що Спортсменка з Дніпра завоювала бронзу на чемпіонаті Європи з тхеквондо серед кадетів. Також читайте, що студент Микита Засенок, який навчається у Дніпрі, став чемпіоном світу з боксу серед молоді.

Спортсменки з Дніпра стали переможницями та призерками Чемпіонату України з тхеквондо ВТФ

Читать на русском

Читать на русском
Спортсменки з Дніпра стали переможницями та призерками Чемпіонату України з тхеквондо ВТФ
Спортсменки Марія Думіна та Марія Леонова гідно представили Дніпро на Чемпіонаті України з тхеквондо ВТФ серед юніорів, молоді, кадетів та дорослих

Наші спортсмени знову на висоті. Так, в Івано-Франківську закінчився Чемпіонат України з тхеквондо ВТФ серед юніорів, молоді, кадетів та дорослих. Вихованці Дніпровської міської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву здобули призові місця.

Марія Думіна отримала золото серед молоді та золото серед юніорів, а також бронзу серед дорослих (вагова категорія - 67 кг). Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу Дніпровської міської ради. 

Досягнення Марії Леонової - срібло серед кадетів (вагова категорія - 59 кг).

Вітаємо з крутими результатами. 

Нагадаємо, раніше ми писали, що Спортсменка з Дніпра завоювала бронзу на чемпіонаті Європи з тхеквондо серед кадетів. Також читайте, що студент Микита Засенок, який навчається у Дніпрі, став чемпіоном світу з боксу серед молоді.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.