RU
Головна
Дніпро
12:40, 28 Листопада
Информатор UA

Интро

В Ла Нусії (Іспанія) завершився чемпіонат світу з боксу серед молоді. Він проходив з 14 - 26 листопада. Участь у ньому взяв студент І курсу ДФКС із Дніпропетровської області Микита Засенок. Хлопець виграв золото чемпіонату світу серед юніорів у вазі 75-80 кг.  Українець здолав у фіналі представника Узбекистану Рахматулло Бойматова. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Ukrainian Boxing Federation.  “Перемога була тяжкою. Мало того, що у фіналі й раніше бої з боксерами з Казахстану був дуже важкий бій. З боксерами із Бразилії. Усі дуже гарні, підготовлені. Також боксер із Німеччини. Було нелегко відверто кажучи”, — поділився з пресою своїми враженнями від турніру та суперників Микита.  Свою перемогу хлопець ще не до кінця усвідомив.  “Все так швидко сталося, доки не усвідомив. Емоції просто переповнюють насправді”, — сказав Микита.  Раніше ми писали, що прогнози гравців СК "Дніпро-1", хто виграє Чемпіонат Світу з футболу 2022. Також читайте, що у застосунку "Дія" можна слідкувати за Чемпіонатом світу з футболу 2022. 

Студент Микита Засенок, який навчається у Дніпрі, став чемпіоном світу з боксу серед молоді

Читать на русском

Читать на русском
Студент Микита Засенок, який навчається у Дніпрі, став чемпіоном світу з боксу серед молоді
Микита Засенок став чемпіоном світу з боксу серед молоді

В Ла Нусії (Іспанія) завершився чемпіонат світу з боксу серед молоді. Він проходив з 14 - 26 листопада. Участь у ньому взяв студент І курсу ДФКС із Дніпропетровської області Микита Засенок. Хлопець виграв золото чемпіонату світу серед юніорів у вазі 75-80 кг. 

Українець здолав у фіналі представника Узбекистану Рахматулло Бойматова. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Ukrainian Boxing Federation

“Перемога була тяжкою. Мало того, що у фіналі й раніше бої з боксерами з Казахстану був дуже важкий бій. З боксерами із Бразилії. Усі дуже гарні, підготовлені. Також боксер із Німеччини. Було нелегко відверто кажучи”, — поділився з пресою своїми враженнями від турніру та суперників Микита. 

Свою перемогу хлопець ще не до кінця усвідомив. 

“Все так швидко сталося, доки не усвідомив. Емоції просто переповнюють насправді”, — сказав Микита. 

Раніше ми писали, що прогнози гравців СК "Дніпро-1", хто виграє Чемпіонат Світу з футболу 2022. Також читайте, що у застосунку "Дія" можна слідкувати за Чемпіонатом світу з футболу 2022

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.