«Свіже м’ясо» тепер і в «АТБ»: у Дніпрі мережа відкрила нові відділи

«Свіже м’ясо» тепер і в «АТБ»: у Дніпрі мережа відкрила нові відділи
У Дніпрі мережа «АТБ» відкрила нові відділи

У суботу, 19 квітня, напередодні Великодня, мережа «АТБ» відкрила перші відділи «Свіже м’ясо» у Дніпрі. Нові м’ясні локації запрацювали в магазинах на Донецькому шосе, 8 (ж/м Ломівський) та на бульварі Слави, 34 (ж/м Сокіл-2). Покупці з нетерпінням чекали на відкриття — і не дарма.

У відділах представлено 178 позицій свіжої та маринованої продукції: охолоджене м’ясо, стейки, шашлик, ковбаски, ковбаси, буженина, сири та сардельки на вагу. Про це повідомляє Інформатор.

У суботу, 19 квітня, напередодні Великодня, мережа «АТБ» відкрила перші відділи «Свіже м’ясо» у Дніпрі
У суботу, 19 квітня, напередодні Великодня, мережа «АТБ» відкрила перші відділи «Свіже м’ясо» у Дніпрі
Нові м’ясні локації запрацювали в магазинах на Донецькому шосе, 8 (ж/м Ломівський) та на бульварі Слави, 34 (ж/м Сокіл-2)
Нові м’ясні локації запрацювали в магазинах на Донецькому шосе, 8 (ж/м Ломівський) та на бульварі Слави, 34 (ж/м Сокіл-2)

У день відкриття тут багатолюдно. Покупці прийшли заздалегіть. Продавці працювали злагоджено та старалися задовольнити всі потреби клієнтів. Адже асортимент дозволяє обрати м’ясо на будь-який смак і бюджет.

«Дуже класний вибір! Я взяла стейки, маринований шашлик і трохи сиру. Все свіже, а ціни приємно здивували», — каже дніпрянка.

Новий формат «АТБ» дозволяє зробити всі покупки в одному місці — без зайвих черг і поїздок містом. У відділі «Свіже м’ясо» є все для святкового столу та щоденного меню. Такий формат покупок економить час.

«Я давно чекала на такий відділ. Тут усе свіже, продавці уважні, допомогли вибрати. А ще й подарунок дали — дрібниця, а приємно!», — розповіла нам ще одна покупчиня.

Покупці з нетерпінням чекали на відкриття — і не дарма
Покупці з нетерпінням чекали на відкриття — і не дарма
У відділах представлено 178 позицій свіжої та маринованої продукції
У відділах представлено 178 позицій свіжої та маринованої продукції
Охолоджене м’ясо, стейки, шашлик, ковбаски, ковбаси, буженина, сири та сардельки на вагу
Охолоджене м’ясо, стейки, шашлик, ковбаски, ковбаси, буженина, сири та сардельки на вагу

Свіжість продукції контролюють. Продавці надають повну інформацію про товар. Вибір дійсно великий — від класичних стейків до м’яса для фаршу.

«Я взяла набір на Великдень — ошийок та курятину. І ще й подарунок дали! Дуже приємно, що мережа розвивається», — каже пані Ірина.

Перші 100 покупців, які придбали товарів на 200 гривень, отримали подарунок. До складу якого увійшли набір для приготування м’яса з олією, спеціями та соусами.

«Зручно, що все в одному місці і не потрібно нікуди ще ходити та їхати. Дякуємо “АТБ”», — поділився дніпрянин.

“Свіже м’ясо» тепер і в «АТБ»: у Дніпрі мережа відкрила нові відділи 6
Новий формат покупок у Дніпрі
“Свіже м’ясо» тепер і в «АТБ»: у Дніпрі мережа відкрила нові відділи 7
Вітрина з охолодженим м’ясом
“Свіже м’ясо» тепер і в «АТБ»: у Дніпрі мережа відкрила нові відділи 9
Великий вибір
“Свіже м’ясо» тепер і в «АТБ»: у Дніпрі мережа відкрила нові відділи 10
Асортимент вражає — 178 позицій
“Свіже м’ясо» тепер і в «АТБ»: у Дніпрі мережа відкрила нові відділи 12
Все в одному місці: м’ясо, сири, соуси
“Свіже м’ясо» тепер і в «АТБ»: у Дніпрі мережа відкрила нові відділи 14
Продавці готуються до напливу гостей
“Свіже м’ясо» тепер і в «АТБ»: у Дніпрі мережа відкрила нові відділи 15
Перші покупці біля входу до нового м’ясного відділу
“Свіже м’ясо» тепер і в «АТБ»: у Дніпрі мережа відкрила нові відділи 18
Черга біля вітрини — попит шалений
“Свіже м’ясо» тепер і в «АТБ»: у Дніпрі мережа відкрила нові відділи 19
Продавці радять і допомагають обрати
“Свіже м’ясо» тепер і в «АТБ»: у Дніпрі мережа відкрила нові відділи 20
Зручне розміщення товару у відділі
“Свіже м’ясо» тепер і в «АТБ»: у Дніпрі мережа відкрила нові відділи 21
Вітрина зі стейками привертає увагу
“Свіже м’ясо» тепер і в «АТБ»: у Дніпрі мережа відкрила нові відділи 22
Усе свіже — контроль якості щоденний
“Свіже м’ясо» тепер і в «АТБ»: у Дніпрі мережа відкрила нові відділи 23
Родини купують одразу на кілька днів
“Свіже м’ясо» тепер і в «АТБ»: у Дніпрі мережа відкрила нові відділи 24
Клієнт отримує подарунок за покупку
“Свіже м’ясо» тепер і в «АТБ»: у Дніпрі мережа відкрила нові відділи 25
Подарунковий набір: олія, спеції, соуси
“Свіже м’ясо» тепер і в «АТБ»: у Дніпрі мережа відкрила нові відділи 27
Радість на обличчях перших покупців
“Свіже м’ясо» тепер і в «АТБ»: у Дніпрі мережа відкрила нові відділи 28
«АТБ» радує новими форматами

 Партнерський матеріал

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube