На Дніпропетровську область насувається спека. Причина – поширення жаркого повітря через південну та центральну Європу. Так, у період з 29 червня по 1 липня максимальна температура вдень у регіоні підвищиться до 35-38°C.
Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію ГМЦ Дніпро - Донецьк.
“Спека може зумовити ускладнення роботи енергетичних, комунальних підприємств, залізничного та автомобільного транспорту, негативно впливатиме на життєдіяльність населення”, – йдеться у дописі.
Нагадаємо, що спека накрила Дніпро та область, коли небезпечно займатися спортом. Також читайте, чи "накриє" аномальна спека Україну влітку – що кажуть синоптики. Писали ми й про те, що відбувається на пляжі у парку Сагайдак у Дніпрі.