RU

Травма Піхальонка, 2 тривоги та 4 голи за 15 хвилин: як зіграли СК «Дніпро-1» та «Зоря»

"Дніпро-1" втратив перемогу у домашньому матчі із "Зорею"

У вівторок, 9 квітня, у Дніпрі зіграли спортивний клуб «Дніпро-1» та «Зоря». Команди зустрілися на «Дніпро-Арені». Гра загалом тривала більше 3 годин, оскільки двічі переривалася через тривоги. Клуби ж виявити сильнішого так і не зуміли – нічия 2:2.

Перший тайм пройшов без сирен, без голів, та й майже без небезпечних моментів. Проте вже на 4-й хвилині заміну попросив Олександр Піхальонок. Він травмувався у сотому для себе матчі за «спортклубівців» і не зміг продовжити матч. На заміну лідера СК вийшов Очеретько. Про це Інформатор повідомляє із посиланням на пресслужбу СК «Дніпро-1».

Після першого тайму - 0:0

У другій 45-хвилинці події розвивалися більш стрімко. Вже на 48-й хвилині Сваток гарно зіграв на добивання. З ударом головою Адамюка голкіпер гостей впорався, та капітан відкрив рахунок, майже занісши м’яч у ворота. На 52-й хвилині Гуцуляк подвоїв перевагу команди з Дніпра – він забив після подачі з кутового від Мірошніченка.

Та радість СК тривала не довго. За «Зорю» забивали Кірюханцев на 55-й хвилині та Горбач – на 62-й. Таким чином, усі чотири голи умістилися у 15 хвилин матчу. Далі були паузи через повітряні тривоги, багато боротьби, а можливості забити вирішальний гол обидві команди змарнували. Підсумкова нічия 2:2, яка не змінює нічого для обох команд.

Головний тренер СК «Дніпро-1» Юрій Максимов прокоментував підсумки матчу проти «Зорі». За його словами, травмувався не тільки Олександр Філіппов (на тренуванні), Олександр Піхальонок, а й Едуард Сарапій, який з пошкодженням гомілкостопу грав «через не можу». При цьому наставник зазначив, що команда мала перемагати.

«У таких матчах, коли ведеш у рахунку, треба вже заспокоїти гру і просто контролювати ситуацію на полі. Не знаю, що трапилося за рахунку 2:0. Пропустили такий гол, фактично забили самі собі. Потім був другий. Важко сказати, що саме сталося. Це футбол.

Ми вже третій матч граємо по чотири тайми. Так вся країна грає. Звісно, що це тяжко. Хочеться грати просто 90 хвилин – вийшли і зіграли.

Все це майстерність. Вели у рахунку 2:0 і такий гол пропустили, можна сказати самі собі. Потім «Зоря» пішла вперед, відновила рахунок. Перемога була у нас, і це тяжко, коли ведеш 2:0 і думаєш про перемогу, а пропускаєш два голи. На мою думку ми сьогодні повинні були перемагати, але це футбол. За рахунку 2:0 ми легко віддали перемогу», - розповів Юрій Максимов.

Підсумкові 2:2 між СК "Дніпро-1" та "Зорею"

Положення в УПЛ

Після 23 зіграних матчів в Українській Прем’єр-лізі лідирує «Шахтар», з 49 набраними очками та 2 іграми у запасі. Другим іде «Кривбас» з 47 заліковими пунктами, і третє – «Динамо», яке має 45 балів і також зіграло на 2 матчі менше. СК «Дніпро-1» залишився четвертим, маючи 43 очки. Не допомогла нічия і «Зорі», яка також залишилася на 12 сходинці чемпіонату – 23 бали.

Наступний матч «Дніпро-1» проведе на виїзді у Харкові. Суперником СК 15 квітня стане «Металіст 1925». Гра розпочнеться о 18:00.

Турнірна таблиця УПЛ після гри СК "Дніпро-1" та "Зорі"