RU
Головна
Дніпро
13:26, 12 Жовтня
Информатор UA

Интро

Кожного дня продовжується обстріл території України ворожими ракетами, які калічать та вбивають українців. Ввечері 11 жовтня рф завдала удар по Нікополю. Під ранок 12 жовтня до Дніпра у одну з лікарень привезли дівчинку, яка потрапила під обстріл. Про це Інформатор розповідає з посиланням на лікаря одної з лікарень міста. У дівчинки травматична ампутація нижніх кінцівок. Наразі стан 6-річної постраждалої стабільний, загрози для її життя немає. "В неї є скелетна травма, велике ураження нижніх кінцівок. Дитині планується подальше і хірургічне лікування, і реабілітація. Робиться все для облегшення подальшого протезування", - розповів лікар.   Раніше ми повідомляли, як себе почувають постраждалі внаслідок ворожого ракетного удару по Дніпру. Також повідомляли, що росіяни обстріляли Нікополь запалювальними боєприпасами: відео.

Травматична ампутація кінцівок: у Дніпрі рятують 6-річну дівчинку, яка потрапила під обстріли у Нікополі

Читать на русском

Читать на русском
Травматична ампутація кінцівок: у Дніпрі рятують 6-річну дівчинку, яка потрапила під обстріли у Нікополі
Інформація про стан постраждалої 6-річної дівчинки

Кожного дня продовжується обстріл території України ворожими ракетами, які калічать та вбивають українців. Ввечері 11 жовтня рф завдала удар по Нікополю. Під ранок 12 жовтня до Дніпра у одну з лікарень привезли дівчинку, яка потрапила під обстріл.

Про це Інформатор розповідає з посиланням на лікаря одної з лікарень міста. У дівчинки травматична ампутація нижніх кінцівок. Наразі стан 6-річної постраждалої стабільний, загрози для її життя немає.

"В неї є скелетна травма, велике ураження нижніх кінцівок. Дитині планується подальше і хірургічне лікування, і реабілітація. Робиться все для облегшення подальшого протезування", - розповів лікар.

 

Раніше ми повідомляли, як себе почувають постраждалі внаслідок ворожого ракетного удару по Дніпру. Також повідомляли, що росіяни обстріляли Нікополь запалювальними боєприпасами: відео.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.