Чимало людей через війну втратили роботу та знаходяться в пошуках нової. Різні сервіси з пошуку роботодавців пропонують багато вакансій. Однак навіть у досвідчених людей є ризик потрапити на шахраїв.
Псевдороботодавці швидко адаптуються до змін на ринку праці і вигадують нові способи вводити людей в оману, особливо тих, хто гостро потребує грошей. Про це повідомляє Інформатор із посиланням дані Work.ua.
Найчастіше при пошуку роботи люди потрапляють на “офісників”, які прикриваються різними посадами: менеджери з продажу, менеджери з персоналу (HR - Human Resources) або “кадровики”, класичний “колцентр”, шлюбними агенціями, варіації можуть бути найрізноманітнішими.
Такі “пропозиції” на ринку праці дуже шкодять пошуку роботи. Зазначається, що з початком повномасштабного вторгнення активізували “офісники”. Ця робота полягає у виманюванні грошей в людей з кредитних карток чи банківських рахунків.
Зазвичай, рекутери “офісів” заманюють людей без досвіду роботи, обіцяючи великі гроші в іноземній валюті.
Також на каналі "Відвертості професій" виходило інтерв'ю з колишньою працівницею "дніпровських офісів". Не забувайте підписуватися на канал, далі — на вас чекають ще більше нових відвертостей про відомі професії.
Нагадаємо, що більшість населення України живе в постійному режимі економії. Понад 50% витрат йде на їжу. Крім цього, ми писали про те, шахраї маскуються під бот monobank в Telegram та виманюють в українців дані. Ще ми повідомляли, що у Дніпрі через катастрофічну нестачу рук автопідприємства шукають водіїв та слюсарів.