RU
Головна
Дніпро
08:34, 1 Грудень
Информатор UA

Интро

У четвер, 1 грудня, у Дніпрі та області відбудуться екстрені відключення світла. Наразі графік стабілізаційних, які складали раніше, не діють. Тримайте пристрої зарядженими.  Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт ДТЕК “Дніпровські електромережі”. “Енергетики ДТЕК разом зі спеціалістами НЕК «Укренерго», іншими екстреними службами й органами державної влади роблять все можливе для скорішої стабілізації ситуації”, — йдеться у повідомленні.  Раніше ми писали, що приготувати їсти, якщо немає світла. Також читайте, як довше зберігати продукти, якщо вимкнули світло і не працює холодильник.

Тримайте пристрої зарядженими: у Дніпрі та область відбудуться екстрені відключення світла

Читать на русском

Читать на русском
Тримайте пристрої зарядженими: у Дніпрі та область відбудуться екстрені відключення світла
Мешканцям регіону вимикатимуть світло

У четвер, 1 грудня, у Дніпрі та області відбудуться екстрені відключення світла. Наразі графік стабілізаційних, які складали раніше, не діють. Тримайте пристрої зарядженими. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт ДТЕК “Дніпровські електромережі”.

“Енергетики ДТЕК разом зі спеціалістами НЕК «Укренерго», іншими екстреними службами й органами державної влади роблять все можливе для скорішої стабілізації ситуації”, — йдеться у повідомленні. 

Раніше ми писали, що приготувати їсти, якщо немає світла. Також читайте, як довше зберігати продукти, якщо вимкнули світло і не працює холодильник.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.