RU

Тварини просто можуть померти від холоду: у Дніпрі потрібна допомога притулку для тварин

Читать на русском

Читать на русском
Тварини просто можуть померти від холоду: у Дніпрі потрібна допомога притулку для тварин
Ви можете врятувати пухнастиків

Навіть у такий складний час волонтери продовжують рятувати тварин. Так, Ірина Ситенко, власниця притулку  “Промінчик Надії” доглядає за хвостатими. Зараз там 99 тварин. 

У притулку живуть тварини, яких врятували на вулиці, а також ті, яких власники загинули. Жінка своїми силами годує їх та лікує. До того ж їй треба покривати транспортні витрати, платити комунальні. Все це потребує значних коштів. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на її публікацію.

"У будинку де кошенята та собаки є газ, а де живуть кішки електричне опалення. Через відсутність світла по 12 годин на добу, вони мерзнуть. Багато хто почав хворіти. Хоча годувати їх треба добре. Якщо почнуться морози, буде катастрофа. Вони просто помруть від холоду", - написала Ірина.

Зараз у притулку живуть 28 собак, 7 цуценят, 50 кішок та 14 кошенят. Якщо ви хочете підтримати Ірину у її нелегкій справі, то шукайте реквізити нижче. Жінка вдячна кожному, хто відгукнеться. Кожна гривня важлива.

  • 4149 4998 0491 6409 - "ПриватБанк";
  • 5375 4141 1537 7565 - "Монобанк";
  • lychiknadegdi@gmail.com - PayPal.
  • Контактний номер - (098) 435-08-35 (Ірина).

А тут можна подивитися, які тварини з притулку шукають новий дім. Ви дуже допоможете, якщо заберете їх до себе!

Про життя притулку можна почитати тут. А тут  ми писали, як працюють дніпровські притулки для тварин під час війни та як їм можна допомогти.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.