RU
Головна
Область
18:08, 6 Лютого
Информатор UA

Интро

Захищаючи Батьківщину від російської агресії, у пекельних боях у Луганській області 2 лютого загинув Захисник із Першотравенська Шуньков Андрій Олександрович. Він гідно боронив Україну в лавах Національної гвардії. Бійцю був 21 рік. За свій професіоналізм та вклад в обороноздатність країни Андрія відзначили державними нагородами. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу міськради Першотравенська.  Шуньков Андрій із самого народження проживав у Першотравенську. Навчався в середній школі №5. У 2018 році після закінчення навчального закладу підписав контракт із ЗСУ. Проходив службу в складі Національної гвардії України. З найперших днів війни Захисник перебував на передових рубежах фронту.  Близькі, рідні та знайомі Андрія пам’ятають його як інтелектуальну людину та великого патріота своєї Батьківщини. Він знаходив можливість допомогти кожному, хто потребував підтримки. У його рідній школі педагоги дуже дякували батькам, що виховали такого учня. Похорони відбудуться 7 лютого о 11 годині на вул. Леоніда Каденюка (колишня Гагаріна), 10. Раніше Інформатор писав, що у боях за Україну біля Бахмута загинув 34-річний військовий із Дніпропетровської області Павло Гарькавий. Ще ми повідомляли, що у лікарні зупинилося серце Захисника з Дніпропетровської області, який отримав поранення на Донбасі. Окрім того, писали про те, що у боях під Бахмутом 28 січня загинув 40-річний боєць 93-ї ОМБР “Холодний Яр” Токарев Олександр. 

У боях за Україну загинув 21-річний нацгвардієць із Дніпропетровської області Андрій Шуньков

Читать на русском

Читать на русском
У боях за Україну загинув 21-річний нацгвардієць із Дніпропетровської області Андрій Шуньков
2 лютого життя бійця обірвалося у Луганській області

Захищаючи Батьківщину від російської агресії, у пекельних боях у Луганській області 2 лютого загинув Захисник із Першотравенська Шуньков Андрій Олександрович. Він гідно боронив Україну в лавах Національної гвардії. Бійцю був 21 рік.

За свій професіоналізм та вклад в обороноздатність країни Андрія відзначили державними нагородами. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу міськради Першотравенська

Шуньков Андрій із самого народження проживав у Першотравенську. Навчався в середній школі №5. У 2018 році після закінчення навчального закладу підписав контракт із ЗСУ. Проходив службу в складі Національної гвардії України. З найперших днів війни Захисник перебував на передових рубежах фронту. 

Близькі, рідні та знайомі Андрія пам’ятають його як інтелектуальну людину та великого патріота своєї Батьківщини. Він знаходив можливість допомогти кожному, хто потребував підтримки. У його рідній школі педагоги дуже дякували батькам, що виховали такого учня. Похорони відбудуться 7 лютого о 11 годині на вул. Леоніда Каденюка (колишня Гагаріна), 10.

Раніше Інформатор писав, що у боях за Україну біля Бахмута загинув 34-річний військовий із Дніпропетровської області Павло Гарькавий. Ще ми повідомляли, що у лікарні зупинилося серце Захисника з Дніпропетровської області, який отримав поранення на Донбасі. Окрім того, писали про те, що у боях під Бахмутом 28 січня загинув 40-річний боєць 93-ї ОМБР “Холодний Яр” Токарев Олександр

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.