RU
Головна
Область
21:04, 29 Січня
Информатор UA

Интро

26 січня поблизу населеного пункту Сеньково Харківської області загинув Кучкурда Павло Олексійович. Він виконував бойове завдання. Йому назавжди залишиться 39 років. У нього залишилися дружина, син, донька та брат. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Кам’янську районну державну адміністрацію. Кучкурда Павло народився у Кам’янському (Дніпродзержинськ). У 2002-2003 році проходив строкову службу. У 2010 році він закінчив УДХТУ (Хіміко-технологічний університет) у Дніпрі. Протягом останнього часу працював на ПАО “Южкокс”. 1 березня 2022 року його призвали до лав ЗСУ. Він гідно боронив українські землі від окупантів.  Панахида за загиблим воїном відбудеться 30 січня о 14:00 годині в Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ (вул. С.Слісаренка, 34 м. Кам’янське). Поховають воїна о 15.00 годині на кладовищі по вулиці Весняна на Соцмісті м. Кам'янського. Раніше ми повідомляли, що на бахмутському напрямку загинув 57-річний боєць із Кам’янського. Також Інформатор повідомляв, що на війні загинув Захисник із Новомосковська Віталій Куриляк. Також ми писали, що у запеклому бою з ворогом загинув 50-річний Герой із Дніпропетровської області Олег Рудевич. 

У бойових діях на харківському напрямку загинув солдат ЗСУ із Кам’янського

Читать на русском

Читать на русском
У бойових діях на харківському напрямку загинув солдат ЗСУ із Кам’янського
У нього залишилися дружина, син, донька та брат

26 січня поблизу населеного пункту Сеньково Харківської області загинув Кучкурда Павло Олексійович. Він виконував бойове завдання. Йому назавжди залишиться 39 років.

У нього залишилися дружина, син, донька та брат. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Кам’янську районну державну адміністрацію.

Кучкурда Павло народився у Кам’янському (Дніпродзержинськ). У 2002-2003 році проходив строкову службу. У 2010 році він закінчив УДХТУ (Хіміко-технологічний університет) у Дніпрі. Протягом останнього часу працював на ПАО “Южкокс”. 1 березня 2022 року його призвали до лав ЗСУ. Він гідно боронив українські землі від окупантів. 

Панахида за загиблим воїном відбудеться 30 січня о 14:00 годині в Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ (вул. С.Слісаренка, 34 м. Кам’янське). Поховають воїна о 15.00 годині на кладовищі по вулиці Весняна на Соцмісті м. Кам'янського.

Раніше ми повідомляли, що на бахмутському напрямку загинув 57-річний боєць із Кам’янського. Також Інформатор повідомляв, що на війні загинув Захисник із Новомосковська Віталій Куриляк. Також ми писали, що у запеклому бою з ворогом загинув 50-річний Герой із Дніпропетровської області Олег Рудевич. 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.