RU
Головна
Область
23:05, 26 Січня
Информатор UA

Интро

20 січня, захищаючи Україну та її територіальну цілісність, загинув  молодший сержант із Дніпра Олег Рудевич. Він отримав тяжкі поранення в запеклому бою з окупантами поблизу населеного пункту Васюківка Донецької області. Чоловіку було 50 років.  Про це повідомляє Інформатор з посилання на публікацію Криворізької районної державної адміністрації.  Полеглого земляка мешканці Новолатівської громади провели в останню путь, схилившись на колінах перед пам’яттю звитяжного Героя. Вічна пам’ять Герою! Він назавжди залишиться в наших серцях! Нагадаємо, що на війні загинув 39-річний Воїн із Дніпропетровської області Дмитро Лозинський. Також читайте, що на війні загинув 46-річний боєць Олександр Тузков. Писали ми й про те, що у Запорізькій області у боротьбі з ворогом загинув Захисник із Дніпропетровської області Могилевцев Віктор.

У запеклому бою з ворогом загинув 50-річний Герой із Дніпропетровської області Олег Рудевич

Читать на русском

Читать на русском
У запеклому бою з ворогом загинув 50-річний Герой із Дніпропетровської області Олег Рудевич
Вічна шана Герою!

20 січня, захищаючи Україну та її територіальну цілісність, загинув  молодший сержант із Дніпра Олег Рудевич. Він отримав тяжкі поранення в запеклому бою з окупантами поблизу населеного пункту Васюківка Донецької області. Чоловіку було 50 років. 

Про це повідомляє Інформатор з посилання на публікацію Криворізької районної державної адміністрації. 

Полеглого земляка мешканці Новолатівської громади провели в останню путь, схилившись на колінах перед пам’яттю звитяжного Героя.

Вічна пам’ять Герою! Він назавжди залишиться в наших серцях!

Нагадаємо, що на війні загинув 39-річний Воїн із Дніпропетровської області Дмитро Лозинський. Також читайте, що на війні загинув 46-річний боєць Олександр Тузков. Писали ми й про те, що у Запорізькій області у боротьбі з ворогом загинув Захисник із Дніпропетровської області Могилевцев Віктор.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.