RU
Головна
Область
14:23, 20 Вересня
Информатор UA

Интро

Загинув боєць з Дніпропетровської області Віталій Рибалкін. Трагедія сталася у бою під Миролюбівкою Херсонської області. Чоловікові було 40 років.  Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію Криворізької районної державної адміністрації.  “Сильний за характером, чесний, принциповий і відповідальний — таким його пам'ятають свої. Надійний, доброзичливий і відкритий, Віталій завжди був готовий допомогти”, — йдеться у повідомленні. Редакція Інформатора висловлює щирі співчуття родині полеглого воїна. Герої не вмирають! Раніше ми писали, що на фронті загинув захисник з Дніпра Андрій Ніколайчук. Також читайте, що загинув 31-річний боєць з Дніпропетровської області Максим Богачов. Повідомляли ми й про те, що загинув 24-річний Герой із Дніпропетровської області Андрій Решетніков.

У бою з ворогом загинув 40-річний Захисник з Дніпропетровської області

Читать на русском

Вічна шана Герою!

Читать на русском
У бою з ворогом загинув 40-річний Захисник з Дніпропетровської області

Вічна шана Герою!

Загинув боєць з Дніпропетровської області Віталій Рибалкін. Трагедія сталася у бою під Миролюбівкою Херсонської області. Чоловікові було 40 років. 

Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію Криворізької районної державної адміністрації. 

“Сильний за характером, чесний, принциповий і відповідальний — таким його пам'ятають свої. Надійний, доброзичливий і відкритий, Віталій завжди був готовий допомогти”, — йдеться у повідомленні.

Редакція Інформатора висловлює щирі співчуття родині полеглого воїна. Герої не вмирають!

Раніше ми писали, що на фронті загинув захисник з Дніпра Андрій Ніколайчук. Також читайте, що загинув 31-річний боєць з Дніпропетровської області Максим Богачов. Повідомляли ми й про те, що загинув 24-річний Герой із Дніпропетровської області Андрій Решетніков.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.