RU
Головна
Область
16:10, 16 Вересня
Информатор UA

Интро

Під час виконання бойового завдання, загинув герой України із Дніпропетровської області Андрій Решетніков. Трагедія сталася 15 серпня у с. Нове Харківської області. У хлопця залишилися мати, тато та сестра. Андрій боронив Україну від вторгнення армії рф. Про це повідомляє Інформатор.  Андрій 4-й рік проходив службу за контрактом.  Редакція Інформатора висловлює щирі співчуття родині полеглого воїна. Герої не вмирають! Раніше ми писали, що загинув 38-річний Захисник із Жовтих Вод Андрій Бєла. Також читайте, що захищаючи Україну, загинув 30-річний герой з Дніпропетровської області. Окрім того, загинув боєць з Дніпропетровської області Шавін Олександр.

Загинув 24-річний Герой із Дніпропетровської області Андрій Решетніков

Читать на русском
Загинув 24-річний Герой із Дніпропетровської області Андрій Решетніков

Вічна шана Герою!

Під час виконання бойового завдання, загинув герой України із Дніпропетровської області Андрій Решетніков. Трагедія сталася 15 серпня у с. Нове Харківської області. У хлопця залишилися мати, тато та сестра.

Андрій боронив Україну від вторгнення армії рф. Про це повідомляє Інформатор. 

Андрій 4-й рік проходив службу за контрактом. 

Редакція Інформатора висловлює щирі співчуття родині полеглого воїна. Герої не вмирають!

Раніше ми писали, що загинув 38-річний Захисник із Жовтих Вод Андрій Бєла. Також читайте, що захищаючи Україну, загинув 30-річний герой з Дніпропетровської області. Окрім того, загинув боєць з Дніпропетровської області Шавін Олександр.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.