RU
Головна
Область
11:02, 26 Листопада
Информатор UA

Интро

19 жовтня під час виконання бойового завдання проти російської агресії Андрій загинув. Він служив у 28 окремій механізованій бригаді імені Лицарів Зимового Походу. Помер на 31 році життя.  У Першотравенську Андрій навчався у середній школі №1. Друзі й близькі згадують його, як доброго товариша, глибоко порядну й доброзичливу людину. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Першотравенської міської ради. У лавах Збройних сил Андрій Єрмалюк боронив землі від окупантів та віддав своє життя за гідне майбутнє України. Прощання із Захисником відбудеться 26 листопада о 12:00 за адресою: вулиця Ювілейна, 17.  “Від імені громади міста Першотравенська міський голова Оксана Вінницька, Першотравенська міська рада та її виконавчий комітет висловлюють глибокі співчуття рідним, близьким та друзям полеглого воїна”, — написано в пресслужбі. Раніше Інформатор повідомляв, що у бою за Україну загинув головний сержант Іван Соляник. Також нагадаємо, раніше ми писали, що у визвольному бою за Україну загинув 44-річний Захисник з Дніпропетровської області. Також читайте про загибель 47-річного бійця із Дніпропетровської області Сергія Хвищука.  

У бою за незалежність України загинув гранатометник із Першотравенська Андрій Єрмалюк

Читать на русском

Читать на русском
У бою за незалежність України загинув гранатометник із Першотравенська Андрій Єрмалюк
Прощання із Захисном відбудеться 26 листопада

19 жовтня під час виконання бойового завдання проти російської агресії Андрій загинув. Він служив у 28 окремій механізованій бригаді імені Лицарів Зимового Походу. Помер на 31 році життя. 

У Першотравенську Андрій навчався у середній школі №1. Друзі й близькі згадують його, як доброго товариша, глибоко порядну й доброзичливу людину. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Першотравенської міської ради.

У лавах Збройних сил Андрій Єрмалюк боронив землі від окупантів та віддав своє життя за гідне майбутнє України. Прощання із Захисником відбудеться 26 листопада о 12:00 за адресою: вулиця Ювілейна, 17. 

“Від імені громади міста Першотравенська міський голова Оксана Вінницька, Першотравенська міська рада та її виконавчий комітет висловлюють глибокі співчуття рідним, близьким та друзям полеглого воїна”, — написано в пресслужбі.

Раніше Інформатор повідомляв, що у бою за Україну загинув головний сержант Іван Соляник. Також нагадаємо, раніше ми писали, що у визвольному бою за Україну загинув 44-річний Захисник з Дніпропетровської області. Також читайте про загибель 47-річного бійця із Дніпропетровської області Сергія Хвищука.

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.